Miten saa e-pillerireseptin salaa? En halua kertoa vanhemmille. Finnien takia sen haluan.
Resepti salaa
5
342
Vastaukset
- Anonyymi
Et mitenkään .Miks pelkäät kertoa vanhemmille jos ne kerta näkee että sulla on finnejä?pelkäätkö että ne luuleet että sulla on seksielämää?Reseptin saa lääkäristä ja sun pitäis varata aika lääkärille.
- Anonyymi
Oletko kokeillut näitä?
https://askelterveyteen.com/akne-kuriin-luontaistuotteilla/ - Anonyymi
Ei finnejä e-pillereillä hoideta, jos muuta tarvetta e-pillereiden käyttöön ei ole. E-pillereillä voi olla paljon sivuvaikutuksia, kaikille ne eivät sovi. Reseptin saa vain lääkäriltä ja käyttö vaatii seurantaa.
Finnit kuuluvat monen nuoruuteen, ne ovat ohimeneviä. Ole vain oma itsesi finneinesi päivinesi!
Jos finnitilanne on oikeasti todella paha, apteekista löytyy hoitoaineita. Minä ainakin sain apua apteekista.- Anonyymi
Eräät e-pillerit voivat jopa aiheuttaa lisää finnejä (luonnollinen estrogeenin kehittyminen murrosiässä aiheuttaa niitä). Jos reseptivapaat apteekin aknelääkkeet eivät tehoa, lääkäri voi kirjoittaa reseptin tehokkaamille lääkkeille (myös pojille).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032143
- 1341178
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540