Eikö sokkarillakaan ole mitään moitittavaa tai vaikkapa kehuttavaa?
Jämsänkoskella aneemista keskustelua
11
1095
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri samaa olen miettinyt! Kolmas maailmansota ehkä alkamassa Ukrainan tilanteen johdosta, eikä ainuttakaan negatiivistä kommenttia Venäjän sotarikoksista.
Lapsien, naisten, vanhuksien, sekä muitten siviileiden tappamisesta, sekä sairaaloiden, asuintalojen ym. tuhoamisesta. Jämsänkoskelaisia kiinnostaa vaan enemmän mm.
- Pettäminen
-Haaviston alueen irtokissat
-Sraymaalilla sotkija
-Rasuan leirintäalue- Anonyymi
Tämä oli mahtava. Näinhän tää on
- Anonyymi
ÖÖ, eikös tämä siksi ole Jämsänkoski palsta?
- Anonyymi
aika isoista asioista kysymys,mutta älä epäile,kyllä täällä toivotaan,kukin tavallaan, että asiat järjestyisi ja sodat loppuisi maailmasta.
- Anonyymi
Taitavat käyttää vilkkaampaa Jämsän forumia?
- Anonyymi
Sokkari iha jees, niitten parkkipaikka kaaos kun ei osata parkittaa autoja.
- Anonyymi
Jämsänkoskella on kaikki hyvin. Mitä sitä turhista valittamaan.
- Anonyymi
Ja aina vain aneemisemmaksi keskustelut muuttuu! Jonkun tiukkapipon ansiosta koko häivehävittäjä-keskustelukin bannattiin.
Eli ei rauhaa rakastavaa itänaapuriamme, eikä kommunismiakaan saa arvostella!
ELÄKÖÖN UKRAINA! - Anonyymi
Pankki automaatti olisi hyvä sokkarilla
- Anonyymi
Alko olis tarpeen sokkarilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alko olis tarpeen sokkarilla.
Ehdottomasti, Alkon lopettamisen jälkeen ei enää tahdo päästä Jämsän tielle liittymistä kun koskelaiset ramppaavat ees sun taa jonossa Jämsän viinakaupassa.
Tähän pitäis jonkun liikennetahonkin puuttua!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1785042- 141681
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621605Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1231484Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91373Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit491090Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.961074Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297952- 190915
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö7760