Eikö sokkarillakaan ole mitään moitittavaa tai vaikkapa kehuttavaa?
Jämsänkoskella aneemista keskustelua
11
1125
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri samaa olen miettinyt! Kolmas maailmansota ehkä alkamassa Ukrainan tilanteen johdosta, eikä ainuttakaan negatiivistä kommenttia Venäjän sotarikoksista.
Lapsien, naisten, vanhuksien, sekä muitten siviileiden tappamisesta, sekä sairaaloiden, asuintalojen ym. tuhoamisesta. Jämsänkoskelaisia kiinnostaa vaan enemmän mm.
- Pettäminen
-Haaviston alueen irtokissat
-Sraymaalilla sotkija
-Rasuan leirintäalue- Anonyymi
Tämä oli mahtava. Näinhän tää on
- Anonyymi
ÖÖ, eikös tämä siksi ole Jämsänkoski palsta?
- Anonyymi
aika isoista asioista kysymys,mutta älä epäile,kyllä täällä toivotaan,kukin tavallaan, että asiat järjestyisi ja sodat loppuisi maailmasta.
- Anonyymi
Taitavat käyttää vilkkaampaa Jämsän forumia?
- Anonyymi
Sokkari iha jees, niitten parkkipaikka kaaos kun ei osata parkittaa autoja.
- Anonyymi
Jämsänkoskella on kaikki hyvin. Mitä sitä turhista valittamaan.
- Anonyymi
Ja aina vain aneemisemmaksi keskustelut muuttuu! Jonkun tiukkapipon ansiosta koko häivehävittäjä-keskustelukin bannattiin.
Eli ei rauhaa rakastavaa itänaapuriamme, eikä kommunismiakaan saa arvostella!
ELÄKÖÖN UKRAINA! - Anonyymi
Pankki automaatti olisi hyvä sokkarilla
- Anonyymi
Alko olis tarpeen sokkarilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alko olis tarpeen sokkarilla.
Ehdottomasti, Alkon lopettamisen jälkeen ei enää tahdo päästä Jämsän tielle liittymistä kun koskelaiset ramppaavat ees sun taa jonossa Jämsän viinakaupassa.
Tähän pitäis jonkun liikennetahonkin puuttua!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1371991
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1281625Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11506Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras881413- 321381
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321214Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet501100- 241089
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221021- 51884