Miksi tytöt kirjoittavat usein seksinovellit preesensissä ja pojat imperfektissä?

Tietääkö kukaan? 🌹👀

9

1559

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Naiset haaveilee kertoo tulevasta fantasiasta ja miehet onnistuneesta kerrasta. Vastaavasti naisten onnistuneet kerrat on naiselle unelmaa ja miehelle fantasiat on jo mielessä onnistuneita

      • Anonyymi

        Täyttä Bull shittiä


    • Anonyymi

      Aika vähän olet lukenut seksinovelleja jos tuollaista rajausta väität olevan

      • Anonyymi

        Niinno, oon huomannu setämiesten tuuraavan naisia naisen nimellä jonka jostaki allakasta ekaksi vastaan tulee, sisällöstähän sen äkkiä äkkää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinno, oon huomannu setämiesten tuuraavan naisia naisen nimellä jonka jostaki allakasta ekaksi vastaan tulee, sisällöstähän sen äkkiä äkkää.

        Sisällöstäkö muka tunnistat kirjoittajan sukupuolen? Kas kummaa Suomi24:n Sherlokki, kun rikostutkijoiden asiantuntijatkaan eivät sitä kykene tekemään.

        Sinunlaisilla ihmisillä on se ongelma että se mitä sinulle ei ole tapahtunut, tai oikeammin se mihin sinä et tule koskaan kykenemään, eli harrastamaan hyvää seksiä jonkun unelmasi kanssa, saa sinut kuvittelemaan että muutkin ihmiset ovat samanlaisia, että seksi tapahtuu vain pimeässä peiton alla jonkun sellaisen kanssa johon vain tyydyit kun et muutakaan saanut.

        Mutta, jos ihmiset olisivat sinunlaisia, silloin meillä ei olisi pornoa tai esimerkiksi pornostriimejä, joihin naiset ovat ihan itse omasta halustaan hakeneet tai luoneet palvelun jossa he esittelevät omia fantasioitaan ja fetissejään. Mieti miksi esimerkiksi Onlyfansista tuli niin kuuluisa? Siksikö että miehet ovat siellä heiluttamassa heppejään?

        Asiantuntijat sanovat että se mitä tekstissä tapahtuu, ei todista sitä valheeksi. Ainoa mikä todistaa sen valheeksi on se miten se on kerrottu, mutta kirjoittajan sukupuolta on siitäkin mahdotonta tunnistaa.

        Todista ylivertaiset kykysi ja etsi jokin kirjoitus ja tule osoittamaan siitä kohdat jotka osoittavat nimenomaan kirjoittajan sukupuolen.


    • Anonyymi

      H­­­e­­­i! Ku­ts­­um­me sinu­t kä­ym­­­ään uude­­­ssa cha­­­tis­­sa! Mei­tä on yl­­i miljo­­­ona! 👉 http://al-dzakirah.com/H/F3w0A4

    • Anonyymi
    • Kiinnostava kysymys. Onkohan tuota kukaan tutkinut yliopistolla?

    • Anonyymi

      U­us­­i s­ek­­si­tea­tteri ava­­­utu­­­u Su­­­ome­en! Kutsumme kaikk­­­i­­. Il­mo­it­tau­tum­­ine­n ryhmä­ämm­­­e tä­­­äl­­­lä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/C3a3B2

    Ketjusta on poistettu 54 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      496
      8648
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      127
      5940
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      294
      4939
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      59
      4657
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      74
      4216
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      164
      3982
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      172
      3808
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      91
      1768
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      99
      1302
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      909
    Aihe