Ei pysynyt ruodussa vaan protestoi, ja vielä pitkään, viime kauden ratkaisukisaa.
Hamiltonia rangaistaan
16
172
Vastaukset
- Anonyymi
no, lavan kannattais keskittyä ajamiseen
- Anonyymi
Pelkäsi ohjusiskua niin jättäytyi pois muista osioista.
- Anonyymi
Hamiltonin rangaistaan. Uudet autot eivät sovi hänen ajotyylilleen. Sen lisäksi Mersu rakensi uuden auton Russellin toiveita kuunnellen.
- Anonyymi
Höpöhöpö, itseluottamus saattaa kyllä Hamiltonilla horjua ja ehkä osoittaa mieltäänkin saudikisaa vastaan.
- Anonyymi
Musta mies ei aja kautta loppuun.
- Anonyymi
Ei ole täysin musta, interracial suhteen tuotos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole täysin musta, interracial suhteen tuotos.
Siinä on blondi saanut mustaa munaa.
- Anonyymi
haluun kotiin
- Anonyymi
Hamiltonilla ihan hyvä kisavauhti. Harmi vain kuin tuo umpipaska Latiffi ajoi jälleen ratavalliin ja aiheutti turva-autotilanteen. Muut vaihtoivat renkaat paitsi Lewis. Kisa oli sitten siinä.
- Anonyymi
No eipä tuolla mitään jakoa podiumille ollut vauhdin puolesta. Ajamalla hävisi Russellille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No eipä tuolla mitään jakoa podiumille ollut vauhdin puolesta. Ajamalla hävisi Russellille.
Latifi vei Lewikselta maailmanmestaruuden viime kaudella ulosajollaan ja nyt hyvän kisasijoituksen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Latifi vei Lewikselta maailmanmestaruuden viime kaudella ulosajollaan ja nyt hyvän kisasijoituksen.
Hannu Hanhen tuurikiintiö tuli täyteen.
- Anonyymi
Huonoin tuuri Bottaksella, ehti juuri käydä varikolla ennen turva-autoa ja sitten nousi lämmöt liian korkeiksi.
Outoa tuokin ettei Hamiltonia laskettu varikolle, olisihan siitä hyvin mahtunut ajamaan. Ja mikähän aiheutti Gaslylle sietämättömät vatsakivut, onko saudeilla salaisia aseita. Alonsolla ja Bottaksella tuli ongelmia yhtä aikaa... Taisi olla vaan ilman lämpötila turhan korkea.
- Anonyymi
Nyt nähdään Hamiltonin todellinen taso kun ei ole ylivoimaisesti paras auto alla.
- Anonyymi
Latifi aiheutti Hamiltonin häviön viime kaudella ja nyt taas Latifi esti varikolle menon, taitaa tulla taas tappouhkauksia. Onhan tuo outoa, komas kerta ei voisi olla enää sattumaa.
- Anonyymi
Tämähän on skandaali, minä protesteeraan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1486781MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635883Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884529NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1004456Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1604272Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941650- 4021546
- 821369
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a301345Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411131