Ei pysynyt ruodussa vaan protestoi, ja vielä pitkään, viime kauden ratkaisukisaa.
Hamiltonia rangaistaan
16
184
Vastaukset
- Anonyymi
no, lavan kannattais keskittyä ajamiseen
- Anonyymi
Pelkäsi ohjusiskua niin jättäytyi pois muista osioista.
- Anonyymi
Hamiltonin rangaistaan. Uudet autot eivät sovi hänen ajotyylilleen. Sen lisäksi Mersu rakensi uuden auton Russellin toiveita kuunnellen.
- Anonyymi
Höpöhöpö, itseluottamus saattaa kyllä Hamiltonilla horjua ja ehkä osoittaa mieltäänkin saudikisaa vastaan.
- Anonyymi
Musta mies ei aja kautta loppuun.
- Anonyymi
Ei ole täysin musta, interracial suhteen tuotos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole täysin musta, interracial suhteen tuotos.
Siinä on blondi saanut mustaa munaa.
- Anonyymi
haluun kotiin
- Anonyymi
Hamiltonilla ihan hyvä kisavauhti. Harmi vain kuin tuo umpipaska Latiffi ajoi jälleen ratavalliin ja aiheutti turva-autotilanteen. Muut vaihtoivat renkaat paitsi Lewis. Kisa oli sitten siinä.
- Anonyymi
No eipä tuolla mitään jakoa podiumille ollut vauhdin puolesta. Ajamalla hävisi Russellille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No eipä tuolla mitään jakoa podiumille ollut vauhdin puolesta. Ajamalla hävisi Russellille.
Latifi vei Lewikselta maailmanmestaruuden viime kaudella ulosajollaan ja nyt hyvän kisasijoituksen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Latifi vei Lewikselta maailmanmestaruuden viime kaudella ulosajollaan ja nyt hyvän kisasijoituksen.
Hannu Hanhen tuurikiintiö tuli täyteen.
- Anonyymi
Huonoin tuuri Bottaksella, ehti juuri käydä varikolla ennen turva-autoa ja sitten nousi lämmöt liian korkeiksi.
Outoa tuokin ettei Hamiltonia laskettu varikolle, olisihan siitä hyvin mahtunut ajamaan. Ja mikähän aiheutti Gaslylle sietämättömät vatsakivut, onko saudeilla salaisia aseita. Alonsolla ja Bottaksella tuli ongelmia yhtä aikaa... Taisi olla vaan ilman lämpötila turhan korkea.
- Anonyymi
Nyt nähdään Hamiltonin todellinen taso kun ei ole ylivoimaisesti paras auto alla.
- Anonyymi
Latifi aiheutti Hamiltonin häviön viime kaudella ja nyt taas Latifi esti varikolle menon, taitaa tulla taas tappouhkauksia. Onhan tuo outoa, komas kerta ei voisi olla enää sattumaa.
- Anonyymi
Tämähän on skandaali, minä protesteeraan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437545
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka553737Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu563630Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/553523- 913437
- 513044
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod362852Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302504IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1981975- 471581