Britney Lopettaa uransa. Britney sano että Ei halua antaa lastansa kenenkään muun hoidettavaksi.
Se lukee Staran nettisivuilla
www.stara.fi
Se lukee Staran nettisivuilla
www.stara.fi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tää ei oo fuulaa, niin myönnän etten ole kuullut parempia uutisia vuosikymmeniin.
There is a god!!!!!!
Päästäänpähän tuostakin vinkujasta.
Kyllä se on aika varma tieto sillä niin se oli sanonu jossain haastattelussa. Mut eihän sitä tiedä vaikka Britney muuttais mielensä ja jatkais laulamista.
ei se mitää lopeta!! just se teki uuden sopimuksen levy-yhtiönsä kanssa kolmesta uudesta albumista tulevaisuudessa! eikä se oo mitää tommosta sanonu missää haastattelussa! joku on vaa alottanu tyhmän juorun taas kerran!
nauran ihan hitosti ku se julkasee uuden albumin, siinähän todistetaan taas teidän typeryys! XD XD
no ainakin sen kannattais lopettaa, ellei sitten todella lopeta!
sillä kuka jaksaa enää arvostaa ja kunnioittaa tuollaista rappio-alkoholisti-ketjupolttajaa???
ilta-sanomiski luki yks päivä et britney lopettaa,koska ei haluu antaa lastaan muiden hoidettavaks.mut se luultavasti pitää vaa no ehkä vuoden lomaa.
Tätä olenkin odottanut.
Britney lopettaa laulamisen siksi aikaa,´kun on ihan normaalilla äitiyslomalla. britney on sanonut lopettavansa, mutta on myös mielinyt näyttelijäksi. laulamista se varmaan kyllä jatkaa vauvan vähän kasvettua.. onneksi.