animesuki?

Onko kukaan saanut animesukista ikinä
viiruksia? Siis kun on ladannu sieltä jonkun
homman ja sitten kattonu sen, niin onko sitten
kukaan saanut mitään viiruksia?
Ajattelin ruveta lataamaan sieltä Emmaa
ja uusia viiruksia en koneelleni kaipaa*-*
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos sie eka lataat sen koneelles, et ala tekee sille vielä muuta, niin klikkaa sitä hiiren oikeella, valihet teidän viirustentorjuntaohjelman nimen ja laitat sen tarkistamaan, jos epäilyttää.... nee?

Äänestä
  • Noo,kiitos ehdotuksesta^^

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


^-^ kirjoitti:

Onko kukaan saanut animesukista ikinä
viiruksia? Siis kun on ladannu sieltä jonkun
homman ja sitten kattonu sen, niin onko sitten
kukaan saanut mitään viiruksia?
Ajattelin ruveta lataamaan sieltä Emmaa
ja uusia viiruksia en koneelleni kaipaa*-*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu