Psykoosilääkkeet saatava heti pois markkinoilta !!!!!!!!! Lääketehtaat tekee hirmuvoitot, kun niitä jaetaan sairaaloissa, ilman että olis syytä. Miten tälläinen on mahdollista ees ?? Lääkkeitä pitäis antaa vasta kun on pakonomainen tarve, eikä ollaku lasten pilipali leikkikoulussa phks psykiatrisella osastolla.
Psykoosilääkkeet pahasta
Anonyymi
3175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Psykiatrisella jaetaan/ diagnosoidaan ihan ihme ryhmään, vaikka itelläs ei ookka skitsofreniaa.
Lääketehdasta voi verrata järjestäyneeseen rikosryhmän toimintaa.Kaikki ihmiset älkää syökö mitään lääkkeitä.Kolestroli lääkkeestä tulee diabetes lääketehdas ajattelee vain itseään.Korruptio kaikki lahjotaan kaikki jotka voi lahjoa et saa lääkkeitä myytyä.Lääkärit lääketehtaan palkkalistoilla muut päättäjät lahjotaan.Kaikki testit manipuloidaan et lääkettä voi nopeasti myydä.Psykelääkkeitä ei testata tarpeeksi kaikki tulokset väärennetään.Tämä lääkkeiden syöttäminen ihmisille pitää loppua.Pistäkää vastaa ,jos lääkäri määrää teille uutta lääkettä tai viekää koko paketti seuraavan kerran lääkäriin ja kysykää testituloksia kaikki lääkkeet.
Nyt se teidän vainoaminen loppuu.Onneksi Lahden talot eivät salli sitä .Wifi eli siinä missä asun niin joku hakkeroi puhelinta.Kuvia poistettu.Kerron onneksi oma työntekijä sanon sille haluatte näköjään muuttaa???¿???????