Vieläkö täällä huudellaan että koronaa voi verrata venäjän julmuuksiin ukrainassa.missä on asia kiistävät.?
Korona vs.venäjä
Anonyymi
3
80
Vastaukset
Korona on toistaiseksi tappanut enemmän ukrainalaisia kuin Putin. Hän "korjaa" asiantilaa parhaansa mukaan. Stalinin 14 miljoonaan on vielä matkaa, mutta vähintään siihen hän pyrkii.
- Anonyymi
Niin tai uhriluvuilla mitaten Hitleriin tai Mao sekä ungandan väkilukuun suhteuttaneena Idi Amin.
- Anonyymi
Puhutaan 3 miljardista kuolleesta, jotka putin tulee aiheuttamaan, jollei Ukraina saa Putinia pysäytettyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä851742Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721615Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901399Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1711321- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66883Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40871Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838