Miten gloryhole toimii. Kysyy M19
Vastaukset 15
- Anonyymi
Ja onko Gloryhole jutut laillisia
- Anonyymi
Gloryholessa kikkeli työnnetään aidanraosta apinatarhaan. Sitten odotetaan jos joku käy syöttiin.
- Anonyymi
Ok gay
- Anonyymi
Ok gay
- Anonyymi
Jossain ulkomailla on paikkoja, joissa nainen työntää paljaan perseen rahin päällä aukosta seinän toiselle puolelle. Jalat sidotaan lenkkeihin ylös levälleen. Jalkoväliin suunnataan kunnon valot ja asiakkaat saavat vapaasti naida. Naija ei näe naitavan ylävartaloa, eikä naitettava panijaansa lainkaan.
- Anonyymi
Saako nämä pantavat jotain rahaa tästä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saako nämä pantavat jotain rahaa tästä
5 euroa per laaki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saako nämä pantavat jotain rahaa tästä
Taitaa olla paikan palkkaamat ammattihuorat.
Jossain täällä oli parin pariskunnan kertomukset Prahan paikoista, joissa naisasiakkaat, so. höynäytettävät turistinaiset pääsevät kokemaan aukosta tuon joukkopaneskelun. Miehet tietty myös asiakkaina. Kertomusten mukaan ainakin saksalaisporukoiden suosiossa.
- Anonyymi
Se on reikä vessan tms. seinästä josta h0m0t tuulettaa kyrpää ja jokku muut h0m0t poikkee sitten sitä moikkaamasa intiimeissä merkeissä. Josakin päin Helsinkiä kuulemma on olemasa keltanen ruusu joka on sitä varten niin ettei ylleisellä paikalla ko. toimitusta h0m0jen tarvi sitten tehä.
- Anonyymi
Ok men
- Anonyymi
Gloryhole ei toimi mitenkään. Se on vaan.
- Anonyymi
Ok boss
Meet koppiin odotat et kulli tulee reiästä ja sitten otat sen suuhun ja annat kunnon poskihoidon
- Anonyymi
Missä päin suomea tätä voi harrastaa
- Anonyymi
Mun takapihalla
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138876
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?86742- 58686
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha83679Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?5658Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55581Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26563Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41474- 152471
- 42469