CD-asemasta

niin kun ostin tuohon tietokoneeseen juuri cd-aseman, niin mietin, että mitenkähän tuohon laitetaan cd sisään, ja että mitenkäs se lähtee auki?
3232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten ihmeessä olet aiemmin tullut toimeen ilman CD-asemaa. Kas kun olet saanut sen asennettua, mutta et tiedä kuinka se avataan. Siinä onpi pieni painonamikka jota tökätään, eikä tartte edes sanoa:" sesam aukene". Asetat sen levyn ulos ponnahtavalle telineelle kuvapuoli ylöspäin ja painat uudestaa sitä namikkaa.

Äänestä

ei toimi?
se on cokistölkin teline eikä mikään cd-asema!

Äänestä

se on cokistölkin teline eikä mikään cd-asema!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riku kirjoitti:

niin kun ostin tuohon tietokoneeseen juuri cd-aseman, niin mietin, että mitenkähän tuohon laitetaan cd sisään, ja että mitenkäs se lähtee auki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu