Mitä järkeä on käyttää Venäjän voimavaroja sotimiseen mikä tekee Venäjästä hylkiövaltion
Keskittämällä pelkästään oman valtion kehittämiseen 1991 jälkeen olisi Venäjä nyt yksi pallon suurimpia pelaajia.
Jokainen kansalainen Venäjällä olisi tällä hetkellä rikkaimpia kansalaisten joukossa maailmassa jos kapitalismi ja sosialismi olisi osanneet 1992 kohdata. Kuitenkin Venäjällä on hyvä tulevaisuus kunhan sen hyvinvoinnin estäjät katoavat...yksi toisensa...jälkeen . .....heille hyvästit.!
Venäjä on maailman rikkain maa
Anonyymi
0
74
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093