Lihaksista

Niin onkos poikien mielistä väliä onko tytöllä lihaksia minusta tuntuu et olis siistiä ku itelläki ois lihaksia...Miten on pitääkö mun mennä salille vai saanko lihakset muutenki(kotikonstein) En erityisesti pidä kuntosaleista!
5503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä niitä saa...

Äänestä

naisilla vaan ei lihakset tuukkaan läheskään yhtä helposti ku miehil. pitää tosiaan tehä duunia. mut kiinteytys on parempi naisille kuin itse kehonrakentamine

Äänestä
  • mitä jätkät tykkää jalkalihaksista, pidetäänkö yleisesti törkeen näkösenä jos tytöllä on kohtuulliset pohje/reisilihakset jos muuten on tosi hoikka ja sopusuhtanen...?

    Äänestä

  • Jutta kirjoitti:

    mitä jätkät tykkää jalkalihaksista, pidetäänkö yleisesti törkeen näkösenä jos tytöllä on kohtuulliset pohje/reisilihakset jos muuten on tosi hoikka ja sopusuhtanen...?

    joo ihan jees ne on. mä tykkään ainaki jos on hyvät reidet

    Äänestä

mulla on todellaki jalka lihakset ja muutenkin olen aika lihaksikas kun uin...ja siinä hommassa hartiat kasvaa=)en ole mitenkään hoikka mutta kuule hyvin ne miehet perässä juoksee...ja osa on sanonukkin ettö on ´kaunista kun näyttää terveen vahvalta....ja kiinteyden saa siinä sivussa=)ei mulla silti kyllä ole mitkään hirveen näkyvät lihakset=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen kirjoitti:

Niin onkos poikien mielistä väliä onko tytöllä lihaksia minusta tuntuu et olis siistiä ku itelläki ois lihaksia...Miten on pitääkö mun mennä salille vai saanko lihakset muutenki(kotikonstein) En erityisesti pidä kuntosaleista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu