Jouten laavulla.

Jouten laavulla ois illalla makkaranpaistoo ja muutakin kivaa. Joutepennaonnytjouten.
5873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Missä se semmonen jouten laavu on

Äänestä
  • Suomussalamen ja Taivalkosken rajalla.

    Äänestä

Kävin. Ei ollu ketään.

Äänestä
  • Tänä viikonloppuna ovat istuskelemassa Mannerheimintiellä ja lentokentällä, pittää takapuolen saaha välillä huilata.

    Äänestä

Pena goes gay

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jouten laavulla ois illalla makkaranpaistoo ja muutakin kivaa. Joutepennaonnytjouten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu