Kainuun oikeusaputoimisto ei toimi niin kuin sen pitäis.Ei ruveta hoitamaan asioita ollenkaan vaan kieltäydytää,ja ei osata muutenkaan.EI MISSÄÄN TAPAUKSESSA PIDÄ LUOTTAA TÄHÄN TOIMEEN.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Älä ihmettele miksei vastauksia tule. On sensuroitu ihan asialliset viestit. Jotka komppaa aloittajan tekstiä.
- Anonyymi
Toimistosta saa kyllä apua oikeaan asiaan, mutu tuntumalta ja selvissä asioissa he eivät ala millekkään eikä tarvitsekkaan.
Jos voit näyttää toteen, että sinua on kohdeltu väärin viranomaisen toimesta niin valitusta kehiin,,,,tällä saitilla ei asiat selviä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791426
- 851293
- 1041038
- 48859
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83636Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7626Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30566Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.88541Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44532