valmet 6200 quik 690 etukurmaaja

Anonyymi

sähköinen etukuormaajan vipu paljon piirilevyllä pikkuisia levyjä päällepäin ei näy vikaa ,erillistä virtajohtoa sinne ei mene ,vivulta menee johto lattian läpi suoraan etukuormaajalle vain paino napille tulee virta muttu ei etukuormaajalle ensi 6.v. sitten 14.3.v. toisella keralla sitten ei mitään .Tuotu tanskasta jos vikaa ei löydy täytyy ottaa pois etukuormaaja kaivinkoneella nostaa pois.

4

646

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      valmet 6200 ek 690 kaapelikameralla kurkkasin ohjan sauvan sisälle hirveän hapettunut oli kosketus pinnat olivat mustat

    • Anonyymi

      Eihän valtroissa oo mitään vikaa koskaan

    • Anonyymi

      valmet 6200 quik ek sähköinen joustic ohjainsauva ei periteinen vaijeri käyttöinen
      ohjaisauvan sisällä on 3kpl piirilevyjä joissa ainakin 50KPL pikkuisia mikrosiruja per:levy neliön kaltainen mangeetti ,diodi 36.v.

      • Anonyymi

        valmet 6200 quik ek: nyt pitkä ajan kuluttua se taas toimi kuin taikaiskusta joku kosteus ongelma jossakin päin?.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      121
      2642
    2. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      69
      1094
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      210
      1054
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      39
      982
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      931
    6. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      894
    7. 36
      876
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      123
      853
    9. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      4
      829
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      812
    Aihe