Liekkö ongelma vain minulla (johtuen astiakaapistani), mutta arabian teema lautaset (halkaisija vajaa 26 cm) eivät sovi astioiden kuivauskaappiin pystyyn. Tai siis lautanen ei mahdu niihin välikköihin, missä niiden pitäisi pysyä pystyssä.
Siis, mahtuuko kyseiset lautaset muilla kuivauskaappiin vai johtuuko tämä vain minun astiakaappini mallista? Entäpä astianpesukoneeseen?
Kiitokset jo etukäteen.
teema ongelma...
ada
3
544
Vastaukset
- Yks vaan
Meillä oli sama ongelma, mutta ostimme toisen mallisen ritilähyllyn astiakaappiin, niin johan mahtuu. Ap-koneeseen ovat mahtuneet hyvin.
- antilooppi
Sama vika ja ratkaisu täälläkin.
- simali
Minulla teema mahtuu astiakaappiin sekä astianpesukoneeseen, mutta lautaset eivät pysy pystyssä astiakaapissa. Siis nämä suurimmat lautaset tuppaavat kaatumaan. Astiakaapin ritilöiden tulisi ehkä olla suuremmat. No astiat ovat muutenkin menossa vaihtoon, joten ongelma on ehkä ratkaistu =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433603- 362244
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321875- 171619
- 161576
- 231558
- 241417
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai811278- 141277
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222