Liekkö ongelma vain minulla (johtuen astiakaapistani), mutta arabian teema lautaset (halkaisija vajaa 26 cm) eivät sovi astioiden kuivauskaappiin pystyyn. Tai siis lautanen ei mahdu niihin välikköihin, missä niiden pitäisi pysyä pystyssä.
Siis, mahtuuko kyseiset lautaset muilla kuivauskaappiin vai johtuuko tämä vain minun astiakaappini mallista? Entäpä astianpesukoneeseen?
Kiitokset jo etukäteen.
teema ongelma...
ada
3
638
Vastaukset
- Yks vaan
Meillä oli sama ongelma, mutta ostimme toisen mallisen ritilähyllyn astiakaappiin, niin johan mahtuu. Ap-koneeseen ovat mahtuneet hyvin.
- antilooppi
Sama vika ja ratkaisu täälläkin.
- simali
Minulla teema mahtuu astiakaappiin sekä astianpesukoneeseen, mutta lautaset eivät pysy pystyssä astiakaapissa. Siis nämä suurimmat lautaset tuppaavat kaatumaan. Astiakaapin ritilöiden tulisi ehkä olla suuremmat. No astiat ovat muutenkin menossa vaihtoon, joten ongelma on ehkä ratkaistu =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719