Miten on...

Anonyymi

mahdollista toyota jossa on 218 hv kiihtyy TÄNÄ PÄIVÄNÄ 8,1 SEKUNTTIIN. KAIKKI TOYOTAT PYÖRII JALOISSA VALOISSA.HIIII.SAKSALAISELLE LAATU AUTOLLE.HIIII.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tojon pollet on suurimmaksi osaksi aina laitumella!!!

    • Anonyymi

      Kerro toki, että mistä löytyy saksalainen "laatuauto"? Minäkin voisin sellaisen hommata. En itse ole sellaista vielä löytänyt.

      • Anonyymi

        Niitä ei voi ostaa sosun rahoilla eikä asumistuvilla eli jatka ajelua toyotalla niitä voi ostaa edellä mainituilla.hiiiii sossu.hiiiiiiiiii.tuulipuku.hiiiii.toyota.hiiiiiii.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niitä ei voi ostaa sosun rahoilla eikä asumistuvilla eli jatka ajelua toyotalla niitä voi ostaa edellä mainituilla.hiiiii sossu.hiiiiiiiiii.tuulipuku.hiiiii.toyota.hiiiiiii.

        Ikävää olla ilonpilaajasi, mutta en omista, enkä aja toyotalla, joten hihittele vaan ihan vapaasti. Se onkin ainoa asia, jonka näköjään osaat.


      • Anonyymi

        Niitä et työtön luuseri pysty ostamaan sosun rahoilla.hiii


    • Anonyymi

      Kysy äidiltä, että onko aamuvelli jo lämmintä?

      • Anonyymi

        Miltä muuten sinusta tuntuu kun PYÖRIT SILLÄ TOYOTALLA SAKSALAISTEN AUTOJEN JALOISSA.HIII


    • Anonyymi

      Tuntuupa uusi Camry paljon laadukkaammalta kuin saksalaiset vastaavat.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      138
      4734
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      177
      3883
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      115
      3586
    4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      43
      2901
    5. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      138
      1846
    6. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      40
      1658
    7. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1289
    8. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      54
      1277
    9. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      21
      1251
    10. Meitä ei tule

      Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌
      Ikävä
      23
      1203
    Aihe