mahdollista toyota jossa on 218 hv kiihtyy TÄNÄ PÄIVÄNÄ 8,1 SEKUNTTIIN. KAIKKI TOYOTAT PYÖRII JALOISSA VALOISSA.HIIII.SAKSALAISELLE LAATU AUTOLLE.HIIII.
Miten on...
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tojon pollet on suurimmaksi osaksi aina laitumella!!!
- Anonyymi
Kerro toki, että mistä löytyy saksalainen "laatuauto"? Minäkin voisin sellaisen hommata. En itse ole sellaista vielä löytänyt.
- Anonyymi
Niitä ei voi ostaa sosun rahoilla eikä asumistuvilla eli jatka ajelua toyotalla niitä voi ostaa edellä mainituilla.hiiiii sossu.hiiiiiiiiii.tuulipuku.hiiiii.toyota.hiiiiiii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niitä ei voi ostaa sosun rahoilla eikä asumistuvilla eli jatka ajelua toyotalla niitä voi ostaa edellä mainituilla.hiiiii sossu.hiiiiiiiiii.tuulipuku.hiiiii.toyota.hiiiiiii.
Ikävää olla ilonpilaajasi, mutta en omista, enkä aja toyotalla, joten hihittele vaan ihan vapaasti. Se onkin ainoa asia, jonka näköjään osaat.
- Anonyymi
Niitä et työtön luuseri pysty ostamaan sosun rahoilla.hiii
- Anonyymi
Kysy äidiltä, että onko aamuvelli jo lämmintä?
- Anonyymi
Miltä muuten sinusta tuntuu kun PYÖRIT SILLÄ TOYOTALLA SAKSALAISTEN AUTOJEN JALOISSA.HIII
- Anonyymi
Tuntuupa uusi Camry paljon laadukkaammalta kuin saksalaiset vastaavat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5298922Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1606144Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3655185Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664739Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s984351Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664053SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1843932- 921866
- 1031404
- 47969