TÄYSIN PASKA!!! Mikään ei toimi ja potilaita kuolee! Ammattitaidottomuutta, välinpitämättömyyttä... RAHA JA AHNEUS ON NE ASIAT, mitkä ratkaisee!!!
Ei sillä että PASKA Lahdessa mikään toimisi! Korruptio kukoistaa!!!
Harjun terveys
3
561
Vastaukset
- Anonyymi
Vau, tymäkkää asiaa. (Olen myös vaippoja vaihtanut ap:n kaltaisilta (ehkä jopa häneltä)) Miten sait pääsyn internettiin?
- Anonyymi
Tee valitus sinne kun huonoa hoitoa saat.Tarpeeksi paljon valituksia ja kopio siitä jollekin kunnanvaltuustossa istuvalle niin tarpeeksi paljon kun tulee niin ei ne ohita kun tulee taas vaalit.
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä. Koko Harjunterveys joutaisi lopettaa, Kerran käynyt lääkärillä ja toiste en mene. Keskussairaalassa nauroivat sitä, mitä oli lääkäri kirjoittanut potilastietoihin. Tuntuu että itse tietää paremmin asiat kuin hoitajat. Eikä itselläkään tuota tietoa niin kummoisesti ole. Vai muka Harjunterveys. Kaikkea muuta kuin terveys.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654170
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463929Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭333416Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162743Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342689En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142502Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101974IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm81119Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1441102- 80986