...voi poistaa osoitteita joita ei käytä, esim. ovat sellaisia joita ei enää ole, esim. jippii.
Ärsyttää kun klikkaat "Kirjoita" ja alas vasemmalle aukeaa se "Uusi viesti"-ikkuna ja jos pitää lähettää viesti Aku Ankalle eli painat A-näppäintä niin se antaa kaikki A-kirjaimella alkavat nimet niin eikö noista voi mitenkään poistaa tarpeettomia osoitteita. Asetuksista en löydä kohtaa jossa niitä voisi poistaa. Itseasiassa en löydä edes kohtaa missä olisi kaikki osoitteet näkösällä. Outoa.
Eikö gmailissa...
Anonyymi
6
322
Vastaukset
- Anonyymi
Korjaus; Siis alas oikealle eikä vasemmalle. -aloittaja-
- Anonyymi
Sekin ihmetyttää kun mistään ei löydy kohtaa josta Gmailin voisi lopettaa.
- Anonyymi
Tottakai voi poistaa!
- Anonyymi
Kait tilin lopetus poistaa..
- Anonyymi
Vasemmalta riviltä kun klikkaat lisää tulee loputkin mahikset esille
- Anonyymi
Jos ei osaa lukea, ei voi lukea
Jos ei osaa kirjoittaa, ei voi kirjoittaa
Jos ei osaa poistaa osoitteita, ei voi poistaa osoitteita.
Eikö olekin yksinkertaista. Päättele nyt ihan ite voiko vai eikö voi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofian ökyilyt on loppu
Miksiköhän Sofian instassa on ollut viime aikoina niin kovin hiljaista? Liittyykö syy kenties piriparin eroon? Sofia joutui muuttamaan ex-hoitonsa sis2454284Syystäkin ollut kirjoittamatta
Mutta minun silmissäni olet kulutettu, käytetty, pilattu ja raiskattu jätteeksi. Kyllä moni sinua mielellään hässisi, mutta ei sinusta ihmistä rinnall3021951Nato-ovi pysyy kiinni Suomelta.
Usa ei puutu Suomen ja Turkin väliseen kiistaan, joten menee vuosia Nato-oven repimiseen ja voi olla että sisään ovesta ei koskaan päästäkään. https:/4251592Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi531894Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta41828- 56824
Nytkö se taas alkaa - apinarokko ja rokotuspainostus
Valmistautukaa concoy väki. Wef ja muut globalistit eivät saaneet koronalla tarpeeksi kiusattua ihmisiä. Nyt pukkaa kuitenkin taas uutta riesaa: htt177780- 29687
Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma50670Nyt jo teällä
Suomen ensimmäinen vahvistettu apinarokko tapaus Suomussalmella, potilas assuu Ämmässä.19648