Oletteko lukeneet

Tässä oli hyvä keskustelu

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=123&conference=4500000000000240&posting=22000000005480568

Jatketaanko siitä mihin tyypiy jäivät, toi selbsladen kysymys ei tainnut saada vielä vastausta?!
41466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eikö löydy uutta aihetta paskanjauhantaan kun pitää vänhoja etsiä. Taitaa (FuckFuck)alkki olla taas asialla.

Äänestä
  • Niin mitä tarkoitat?? Kukaan ei vastannut selbladen kysymykseen pitääkö vartijoiden lykkiä karryjä jos myyjien tessissä se on selvästi kirjattu heidän tehtäväkseen?!

    Äänestä

  • hassuvartija kirjoitti:

    Niin mitä tarkoitat?? Kukaan ei vastannut selbladen kysymykseen pitääkö vartijoiden lykkiä karryjä jos myyjien tessissä se on selvästi kirjattu heidän tehtäväkseen?!

    totta kai pitää. sehän on työsopimuksessa.

    Äänestä

  • Kuka tämä Ffalckki on joka edelläsanotussa viestiketjussa kommentoi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hassuvartija kirjoitti:

Tässä oli hyvä keskustelu

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=123&conference=4500000000000240&posting=22000000005480568

Jatketaanko siitä mihin tyypiy jäivät, toi selbsladen kysymys ei tainnut saada vielä vastausta?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu