Älä ikinä osta godaddyä

Anonyymi

Asiakaspalvelu on olematonta. Laskutusta ei saa poistettua, yhteystietoihin ei pääse muuttamaan oikeaa sähköpostia, kaikki on tehty hvetin vaikeaksi. Tässä monta päivää joku asiakaspalvelija laitellut viestiä ettei voi tehdä mitään, ja heidän palveluissa vika etten saa peruttua laskutusta. Ei edes puhelut auta eli jokin tahallinen häiriö ettei pääse irti palveusta ja myöskään ei edes tunnuslukujen yms avulla voida poistaa, vaikka sitävarten ko.paikassa on ID ja pin-koodi.

Paskinta palvelua ikinä, en suosittele enää koskaan. Uskomatonta huijausta ettei palvelusta pääse irti edes soittamalla ja asiakaspalvelusta ei osata korjata heidän puolellaan olevia vikoja. Tästä kuvalliset todisteet. Seuraava askel kai kertoa toiminnasta laajemmin.

4

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minulla on käytössä namecheap.com ja olen kyllä ollut tyytyväinen (ja gandi.net jos tarvitsen jotain domaineja joita namecheap ei tue, esim .fi)

    • Anonyymi

      Erittäin huono palvelu ja tuotteiden poisto estetään. Näillä tulee vain virhe ilmoituksia ja ohjelmistoa ei korjata heidän puoleltaan. En suosittele. Huonosti hoidettua varsinkin jo olet lopettamassa tilauksen, aloittamassa oleva tilaus hoituu kyllä, irti ei oikein pääse. Kannattaa valita joku toinen niin ei joudu tekemään turhaa työtä. Huono palvelu ja tuki, 0 pistettä.

      • Anonyymi

        Edellinen 0-pistettä siis godaddy palvelulle. Älkää sekaantuko ko.palveluun, ei toimi.


    • Anonyymi

      Mitä voi odottaa firmalta nimeltä godaddy. Eipä sen puoleen, netti näyttäs nykyisin olevan täynnä jos jonkinlaista kusetusfirmaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      261
      19601
    2. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

      Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
      Ikävä
      46
      2084
    3. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      195
      1523
    4. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      137
      1430
    5. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

      Mutta olet sinä tehnyt.
      Ikävä
      28
      1209
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      968
    7. Huomioon ottaminen

      Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
      Ikävä
      30
      922
    8. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

      Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
      Sinkut
      82
      799
    9. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

      Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
      Ikävä
      82
      756
    10. Voitko väittää

      Ettet flirttaillut tai ainakin yrittänyt osoittaa kiinnostusta?
      Ikävä
      75
      678
    Aihe