Älä ikinä osta godaddyä

Anonyymi

Asiakaspalvelu on olematonta. Laskutusta ei saa poistettua, yhteystietoihin ei pääse muuttamaan oikeaa sähköpostia, kaikki on tehty hvetin vaikeaksi. Tässä monta päivää joku asiakaspalvelija laitellut viestiä ettei voi tehdä mitään, ja heidän palveluissa vika etten saa peruttua laskutusta. Ei edes puhelut auta eli jokin tahallinen häiriö ettei pääse irti palveusta ja myöskään ei edes tunnuslukujen yms avulla voida poistaa, vaikka sitävarten ko.paikassa on ID ja pin-koodi.

Paskinta palvelua ikinä, en suosittele enää koskaan. Uskomatonta huijausta ettei palvelusta pääse irti edes soittamalla ja asiakaspalvelusta ei osata korjata heidän puolellaan olevia vikoja. Tästä kuvalliset todisteet. Seuraava askel kai kertoa toiminnasta laajemmin.

4

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minulla on käytössä namecheap.com ja olen kyllä ollut tyytyväinen (ja gandi.net jos tarvitsen jotain domaineja joita namecheap ei tue, esim .fi)

    • Anonyymi

      Erittäin huono palvelu ja tuotteiden poisto estetään. Näillä tulee vain virhe ilmoituksia ja ohjelmistoa ei korjata heidän puoleltaan. En suosittele. Huonosti hoidettua varsinkin jo olet lopettamassa tilauksen, aloittamassa oleva tilaus hoituu kyllä, irti ei oikein pääse. Kannattaa valita joku toinen niin ei joudu tekemään turhaa työtä. Huono palvelu ja tuki, 0 pistettä.

      • Anonyymi

        Edellinen 0-pistettä siis godaddy palvelulle. Älkää sekaantuko ko.palveluun, ei toimi.


    • Anonyymi

      Mitä voi odottaa firmalta nimeltä godaddy. Eipä sen puoleen, netti näyttäs nykyisin olevan täynnä jos jonkinlaista kusetusfirmaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      343
      2799
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      65
      2266
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1949
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      1581
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1532
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1129
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1019
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      261
      950
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      7
      918
    10. 39
      800
    Aihe