Töitä 13 vuotiaalle Oulussa

Tietääkö kukaan mihin 13v pääsisi töihin Oulussa? Mulle ois ihan sama mikä työ, haluaisin vaan tehdä töitä ja tienata rahaa.

4

910

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vähän lisätietoa, kiinnostaako tuote testaus ja valmistelu, ei kovin vaikeaa antoisaa kyllä. Sähköposti tms mistä saan kiinni?

      • Anonyymi00005

        pedari


    • Anonyymi

      I'm inviting you to join AttaPoll. Get paid to take surveys. Download the app here: https://attapoll.app/join/uvjvo tule säkin vastailee kyselyihin ja tienaan samalla vähän taskurahaa helposti.

    • Anonyymi

      Aloittaja En anna nimeäni, sähköpostia, osoitetta tai puhelin numeroa kellekkään. Saatte minut kiinni kun Valkeassa kyselette Jazua lausu suhiseva azuu.. palkka toiveeni on 60€ kerta tai tunti..minä tarvi pika rahaa ostaa sillä mopo kun täytän 15vuotta nyt tavoite tienata 200€ joka vuosi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1369
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      748
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      56
      673
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      85
      661
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      659
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    7. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      592
    8. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    9. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      133
      587
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      191
      557
    Aihe