Hei
Olisko täällä kellään tietoa mikähän vika ois kyseessä. corolla(2002)hyytyi.toimi ihan normaalisti kun ajoin parkkiin ja puolen tunnin päästä kun olin lähdössä ei enää starttaa.startti ei pyöri.mut mittarivalot jne.toimii normaalisti eikä akussakaan ole vikaa?oisko jollain neuvoa ongelmaan?
Ei starttaa?
6
142
Vastaukset 6
- Anonyymi
Oisko solenoidi mennyt?
- Anonyymi
Jos ei edes naksahdusta kuulu startattaessa, niin veikkaan virtalukon pohjaa. Kannattaa tsekata myös akusta startille menevä johto ja sen kiinnitykset.
- Anonyymi
Ok.ei kuulu naksahdusta eikä muitakaan ääniä kun yritän startata..kiitos vinkistä
- Anonyymi
Tuo on vasta kaksikymppinen. Toyotat ovat useimmiten vielä kolmekymppisinä liikenteessä. Toyota on ylivoimaisesti kestävin auto. Se on kuuluisa viattomuudestaan ja ruostumattomuudesta.
- Anonyymi
Vie kaatopaikalle moinen paskaläjä!
- Anonyymi
Vaihtaa uuden startin ja taas 20 vuotias tojota pelittää. Suomessakin uutena ilmiönä on,että uudehkoista Bemareista varastetaan osia, kun amis jonneilla ei ole varaa ostaa kaupasta.. painotan sanaa uudehkoista, koska Bemarit hajoaa uudehkoina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.2451715- 951331
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2441252- 671005
- 79953
- 48788
- 57659
- 45555
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80552No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29524