Siittiöiden luovuttajaa/ Etelä-Pohjanmaa

Etsitään siittiöiden luovuttajaa Etelä-Pohjanmaalta. Jos koet, että voisit luovuttaa, laita viestiä [email protected]
51052
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voin ottaa rokottamattoman terveen naisen vakkariksi..Lapsi voi saada alkunsa siinä samalla. Laitetaan siementä vakoon.

Äänestä

***

Äänestä

••••

Äänestä

Kuusamossa ois apua siittiöiden luovutukseen kik skimpaaja

Äänestä

Onko viesti vielä ajankohtainen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Etsitään siittiöiden luovuttajaa Etelä-Pohjanmaalta. Jos koet, että voisit luovuttaa, laita viestiä [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu