Mulla on tommonen YamahaDt vuosimallia 2007 josta nyt Moric petti. Niin mitkä sähköt siihen voi laittaa tilalle. Oon noita mvt dd/premiumeja katellu ja sitte ducateja mutta kaikissa lukee että soveltuu kaikkiin minarelli koneella oleviin poislukien Yamaha/MBK 2003ylöspäin. Niin jos tietävämmät vois linkkailla jotain sähköjä mitkä tohon nyt sopii.
Etukäteen iso kiitos kaikille vastanneille ja pahoittelut oikeinkirjoituksesta.
Yamaha Dt mitkä sähköt sopii.
1
1442
Vastaukset
- Anonyymi
Taitaa staattorikin mennä vaihtoon ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1626195Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv882782Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921771Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am341454Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91226- 491005
- 66912
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23908- 21903
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122903