moikka!
mulla on ens kesänä tulossa ripari ja vähän mietityttää toi suihkussa käyminen. oon tosiaan itse tottunut käymään joka päivä suihkussa ja pesemään hiukset, joten riparillakin mielelläni tekisin niin. eli kuinka usein riparilla peseydytään?
toiseksi, onko ne suihkutilat sellasia että peseydytään kaikki samassa tilassa alasti, käykö kaikki yhtä aikaa suihkussa niin että kaikki näkevät toisensa alasti?
viel yks juttu, leiri on kumminkin viikon joten kyllähän ne karvatkin siinä ajassa kasvaa, onko joku sheivannut riparilla suihkussa muiden nähden vai miten se hoidetaan?
kiitos jo etukäteen vastauksista olis kiva rehellisesti tietää mitä on luvassa!!
rippileirillä peseytyminen
Anonyymi
3
1286
Vastaukset
- Anonyymi
vaikka ei ois tietoo asiasta nii alotetaan ihmeessä keskustelua!!
- Anonyymi
Tottakai suihkussa saa käydä joka päivä. Itelläki ripari kesällä ja meillä on ainaki huoneissa omat suihkut en sitte tiiä onko teillä. Ite en ainakaan menis suihkuun samaa aikaa muiden kanssa🙈 ja en ainakaan ite sielä ala sheivaamaan kyllä mä ainaki pärjään hyvin viikon ilman. Ja jos on yhteiset suihkut en lähtis sielä sheivaamaan ite ainakaa
- Anonyymi
kiitos paljon vastauksesta!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114649Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3551121Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 67989
- 58984
- 92948