Onko vika tietokoneessani vai tuubissa, koska aikaisemmin hakutulokset sai järjesteyksessä uusimmasta vanhimpaan valitsemalla suodattimista kohdan "latauspäivä".
Muutaman päivän ajan ne ovat olleet miten sattuu. Esim 50 min. sitten, 2 tuntia sitten, 5 päivää sitten, 7 tuntia sitten, 6 tuntia sitten, 2 päivää sitten, 16 tuntia sitten, 5 tuntia sitten jne.
Eli sikinsokin. Aikaisemmin toimi kuten pitää. Toimiiko kenelläkään muulla enää oikein?
Yuotuben aikajärjestys lopettanut toiminnan?
8
109
Vastaukset
Minulla näyttää siltä että suurin osa on aikajärjestyksessä mutta välissä on muutama poikkeus.
Erään haun tulos:
- 39 minuuttia sitten
- 2 tuntia
- 1 päivä !!!
- 15 tuntia !!!
- 2 päivää !!!
- 6 tuntia
- 7 tuntia
- 8 tuntia
- ... yli 20 videota oikeassa järjestyksessä ...- Anonyymi
- 1 päivä !!!
- 15 tuntia !!!
Onko tuo mielestäsi oikea järjestys, ei ole minullakaan oikeassa järjestyksessä.
Ja vika on tietenkin juutuubissa, ei tietokone tuohon järjestykseen vaikuta.
- Anonyymi
Joko olet 10 vuotta vanha?
- Anonyymi
Ei ole vika YouTubessa eikä koneessa, vaan sinussa itsessäsi. Koska suotimet ei järjestä yhtään mitään mihinkään järjestykseen, ne vain lajittelee halutulla aika välillä.
- Anonyymi
Pysytkö lausunnossasi?
En tiedä miten tuo on suomennettu mutta englanniksi tuo suodatin on "sort by: upload date".
Eli kyllä sen on tarkoitus järjestää eikä kysymys ole mistään aikavälistä - eihän tuossa edes voi valita mitään aikaväliä.- Anonyymi
malaire kirjoitti:
En tiedä miten tuo on suomennettu mutta englanniksi tuo suodatin on "sort by: upload date".
Eli kyllä sen on tarkoitus järjestää eikä kysymys ole mistään aikavälistä - eihän tuossa edes voi valita mitään aikaväliä.Onhan siellä myös Viime tunti, Tänään..., mutta ei nekään aivan järjestyksessä ole, paremmin kuitenkin ja sillä aikavälillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312563SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä932107Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?241995Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861989Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191468Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1011287