Onko vika tietokoneessani vai tuubissa, koska aikaisemmin hakutulokset sai järjesteyksessä uusimmasta vanhimpaan valitsemalla suodattimista kohdan "latauspäivä".
Muutaman päivän ajan ne ovat olleet miten sattuu. Esim 50 min. sitten, 2 tuntia sitten, 5 päivää sitten, 7 tuntia sitten, 6 tuntia sitten, 2 päivää sitten, 16 tuntia sitten, 5 tuntia sitten jne.
Eli sikinsokin. Aikaisemmin toimi kuten pitää. Toimiiko kenelläkään muulla enää oikein?
Yuotuben aikajärjestys lopettanut toiminnan?
8
99
Vastaukset
Minulla näyttää siltä että suurin osa on aikajärjestyksessä mutta välissä on muutama poikkeus.
Erään haun tulos:
- 39 minuuttia sitten
- 2 tuntia
- 1 päivä !!!
- 15 tuntia !!!
- 2 päivää !!!
- 6 tuntia
- 7 tuntia
- 8 tuntia
- ... yli 20 videota oikeassa järjestyksessä ...- Anonyymi
- 1 päivä !!!
- 15 tuntia !!!
Onko tuo mielestäsi oikea järjestys, ei ole minullakaan oikeassa järjestyksessä.
Ja vika on tietenkin juutuubissa, ei tietokone tuohon järjestykseen vaikuta.
- Anonyymi
Joko olet 10 vuotta vanha?
- Anonyymi
Ei ole vika YouTubessa eikä koneessa, vaan sinussa itsessäsi. Koska suotimet ei järjestä yhtään mitään mihinkään järjestykseen, ne vain lajittelee halutulla aika välillä.
- Anonyymi
Pysytkö lausunnossasi?
En tiedä miten tuo on suomennettu mutta englanniksi tuo suodatin on "sort by: upload date".
Eli kyllä sen on tarkoitus järjestää eikä kysymys ole mistään aikavälistä - eihän tuossa edes voi valita mitään aikaväliä.- Anonyymi
malaire kirjoitti:
En tiedä miten tuo on suomennettu mutta englanniksi tuo suodatin on "sort by: upload date".
Eli kyllä sen on tarkoitus järjestää eikä kysymys ole mistään aikavälistä - eihän tuossa edes voi valita mitään aikaväliä.Onhan siellä myös Viime tunti, Tänään..., mutta ei nekään aivan järjestyksessä ole, paremmin kuitenkin ja sillä aikavälillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onko sinulla nainen sen miehen kanssa ihan älytön juttu?
Vai mitä se tämä kaikki teidän pelinne täällä oikein on? Jospa se on vain sellaista kevyttä ja ohimenevää ihastumista..? Taitaa olla. Niin minä nyt vä1362229Oho! Susanna Laine Puoli seiskassa: "Kuinka outoo..." - Anniina Valtoselta suloinen viesti
Herttaista meininkiä Susanna ja Anniina! Kunnon naisenergiaa ja toisen tsemppaamista! Susanna Laine on juontaja ja näyttelijä, joka juonsi Puoli seit111766- 591118
Lopullinen varmistus. Suomi ja Ruotsi eivät liity Natoon
Suomen ja Ruotsin liittyminen Natoon on estetty Erdoganin toimesta: https://www.is.fi/politiikka/art-2000008826412.html Tämä on pieni askel Erdogani3811024Taidat mies olla sellainen
että minne menetkin,saat naiset ihastumaan itseesi.....vähän luulen,että useampi nainen on jäänyt kiinni sinuun....olet lempeä ja itsevarma,hymyilet j34900Karmeita juttuja tapahtuu
Pyöräilijä kuoli törmättyään betoniporsaaseen alikulkutunnelissa Kankaanpäässä – Tunneli oli pimeä, koska edellisyönä oli alkanut ”kesäsammutus”.33894188 - 8 oli Natoäänestyksen tulos eduskunnassa
Nytkö sitten pulinat pois, kun on kansan(edustajat) puhuneet. Poissa oli 3 kansanedustajaa.417852Rantis vähän pyöristynyt?
Nikosta nyt tänään julkaistut kuvat näyttävät hänen olevan varsin hyvävointisen näköinen. Syyttäjähän ei vaadi hänelle lisää vankeutta tästä toisen s72842Miksi syntymättömien lasten oikeutta elämään puolustavat saamme kurat niskaamme?
😏 Eikö yhteiskunnan tule puolustaa sen heikoimpia ja seuraavaa sukupolvea joka tilanteessa?479831Älä luovuta vielä
jos vaan tykkäät. Otan yhteyttä jossain vaiheessa (mieheen), jos tää ei muuten onnistu.51712