Olen “trans” poika. Minä synnyin tyttönä ja minulla on tytön keho. Tällä hetkellä on kuukautiset. Olen vasta tänä vuona teini iässä (13-16). Olen kertonut äidilleni olevani poika/trans ja Olen keksinyt nimenkin, jota perheeni käyttää normaalisti kotona. En tiedä onko tämä oikea paikka keskustella yksityisistä asioista mutta haluan puhua/kirjoittaa. Minulla on tyttöystävä mutta ongelma on siinä että hän on lesbo ja minä poika. En halua olla tyttö enkä Tunne olevani tyttö. Enkä halua olla kohdeltu eri tavalla kuin normaali teini poika. Mutta meillä menee nii vitsin hyvin ja rakastan häntä, mutta hän on lesbo ja minä poika. Olemme olleet yhdessä n8 kuukautta joka on aika paljon.
Trans minä
Anonyymi
1
78
Vastaukset
- Anonyymi
Sama ihminen tässä. Olen siis ollu lesbo ja tämän takia minulla on tyttöystävä. Olen myös miettinyt seksulialisuttani ja Olen todella kummastunut ja Olen tykännyt vain ja ainoastaan tytöistä mutta nyt tint uu että pojat ei ole niin ilmi selvä vastaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114639Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951769- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3541116- 67989
- 58984
- 92948