Trans minä

Anonyymi

Olen “trans” poika. Minä synnyin tyttönä ja minulla on tytön keho. Tällä hetkellä on kuukautiset. Olen vasta tänä vuona teini iässä (13-16). Olen kertonut äidilleni olevani poika/trans ja Olen keksinyt nimenkin, jota perheeni käyttää normaalisti kotona. En tiedä onko tämä oikea paikka keskustella yksityisistä asioista mutta haluan puhua/kirjoittaa. Minulla on tyttöystävä mutta ongelma on siinä että hän on lesbo ja minä poika. En halua olla tyttö enkä Tunne olevani tyttö. Enkä halua olla kohdeltu eri tavalla kuin normaali teini poika. Mutta meillä menee nii vitsin hyvin ja rakastan häntä, mutta hän on lesbo ja minä poika. Olemme olleet yhdessä n8 kuukautta joka on aika paljon.

1

159

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama ihminen tässä. Olen siis ollu lesbo ja tämän takia minulla on tyttöystävä. Olen myös miettinyt seksulialisuttani ja Olen todella kummastunut ja Olen tykännyt vain ja ainoastaan tytöistä mutta nyt tint uu että pojat ei ole niin ilmi selvä vastaus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      377
      882
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      865
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      80
      660
    4. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      170
      646
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      635
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      615
    7. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      31
      590
    9. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      59
      590
    10. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      557
    Aihe