Olen “trans” poika. Minä synnyin tyttönä ja minulla on tytön keho. Tällä hetkellä on kuukautiset. Olen vasta tänä vuona teini iässä (13-16). Olen kertonut äidilleni olevani poika/trans ja Olen keksinyt nimenkin, jota perheeni käyttää normaalisti kotona. En tiedä onko tämä oikea paikka keskustella yksityisistä asioista mutta haluan puhua/kirjoittaa. Minulla on tyttöystävä mutta ongelma on siinä että hän on lesbo ja minä poika. En halua olla tyttö enkä Tunne olevani tyttö. Enkä halua olla kohdeltu eri tavalla kuin normaali teini poika. Mutta meillä menee nii vitsin hyvin ja rakastan häntä, mutta hän on lesbo ja minä poika. Olemme olleet yhdessä n8 kuukautta joka on aika paljon.
Vastaukset 1
- Anonyymi
Sama ihminen tässä. Olen siis ollu lesbo ja tämän takia minulla on tyttöystävä. Olen myös miettinyt seksulialisuttani ja Olen todella kummastunut ja Olen tykännyt vain ja ainoastaan tytöistä mutta nyt tint uu että pojat ei ole niin ilmi selvä vastaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681036
- 60832
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46663
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77606- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569