Trans minä

Anonyymi

Olen “trans” poika. Minä synnyin tyttönä ja minulla on tytön keho. Tällä hetkellä on kuukautiset. Olen vasta tänä vuona teini iässä (13-16). Olen kertonut äidilleni olevani poika/trans ja Olen keksinyt nimenkin, jota perheeni käyttää normaalisti kotona. En tiedä onko tämä oikea paikka keskustella yksityisistä asioista mutta haluan puhua/kirjoittaa. Minulla on tyttöystävä mutta ongelma on siinä että hän on lesbo ja minä poika. En halua olla tyttö enkä Tunne olevani tyttö. Enkä halua olla kohdeltu eri tavalla kuin normaali teini poika. Mutta meillä menee nii vitsin hyvin ja rakastan häntä, mutta hän on lesbo ja minä poika. Olemme olleet yhdessä n8 kuukautta joka on aika paljon.

1

95

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama ihminen tässä. Olen siis ollu lesbo ja tämän takia minulla on tyttöystävä. Olen myös miettinyt seksulialisuttani ja Olen todella kummastunut ja Olen tykännyt vain ja ainoastaan tytöistä mutta nyt tint uu että pojat ei ole niin ilmi selvä vastaus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      80
      5933
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      284
      5227
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3294
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2713
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2706
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1645
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1585
    8. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1440
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      30
      1439
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      175
      1032
    Aihe