Onkohan normaalia että ehkä joka toinen kerta ellei useamminkin, kiinnostus lopahtaa ennenkuin ehdin laueta? Meneehän siinä helposti vartti tai jopa puolikintuntia peittoa heilutellessa, mutta jos sittenkään ei laukea alkaa jo turhauttaa.
Tosin tätä tapahtuu erityisesti silloin kun seksiä on useamman kerran päivässä, mutta usein myös perättäisinä sekstailupäivinä. Ja ärsyttäähän se.
Ikää neljäkymmentä. Ja kyllä, tiedän ettei pitäisi valittaa, mutta onko 40 jo niin vanha äijä ettei panoksia riitä vaikka mieli haluaa naista
Hankaluuksia laueta seksissä
1
95
Vastaukset
- Anonyymi
Voit tydytää itseäsi ja opetella laukeaman. ylensäkin jos seksiä vähän on nin miesten kuin naisten opeteltava tydytää itsensä.Jotta siellä alapässä verisuonet kiertää veri ja on toiminassa. Tressi ja pelko ylensä psyke jos alkaa alitajunta pelkää en laukeakaa,nin todella et. huom! en ole läkäri ,en sairaanhoitaja.naisten lehdissä ollut on tärkeää opia tydytää itseään.Se tapahtuu alapääle mutoin samoin kuin lihaksille keho,jos ei trena ne lähtee ja löysää ihoa jäljellä,tulee virtsaan karkailut miehille ja naisille.Elämme 2020 läkäri terveysasema pitä kyetä puhuman nämäkin asiat oikeasti .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242022Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1341933Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101807Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561474Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5311103Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115921Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348894