Niin nyt kun on tehty elokuva Lahti 2001 niin Isometsän Jarille ensi iltaan eturivin paikka ,oli nimittäin sen verran karpaasi hiihtäjä että.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Jari kommentoi että on ikävää kun jollekin "on tapahtunut" ikäviä asioita ja niitä pengotaan vielä vuosikymmenien jälkeen. Tarkoittaako Jarpsukka että doping vaan tapahtui hänelle.. Mies joka oli mukana murentamassa lopullisesti luottoa suomalaisen huippu-urheilun rehellisyyteen. Ja kehtaa vielä sanoa noin.
Hiihtoa en ole maaliskuun 2001 jälkeen seurannut enkä seuraa. Sarjan katson kyllä. - Anonyymi
Joo hyvinnluisti suksi ja kaikki tiesi syyn.
- Anonyymi
Käskettiin katkaisemaan sauva...ei sitä voi katkaista kuului mäenalta vastaus,männöö hyvät aineet maahan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 101869
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671088Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.265991- 76862
- 63788
- 75751
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22696Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69671Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138657- 62626
- 42609
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?122595Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32588Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.44559- 51553
- 55538
- 38519
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20508Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40503- 30493