Lahti 2001

Anonyymi

Niin nyt kun on tehty elokuva Lahti 2001 niin Isometsän Jarille ensi iltaan eturivin paikka ,oli nimittäin sen verran karpaasi hiihtäjä että.

3

785

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jari kommentoi että on ikävää kun jollekin "on tapahtunut" ikäviä asioita ja niitä pengotaan vielä vuosikymmenien jälkeen. Tarkoittaako Jarpsukka että doping vaan tapahtui hänelle.. Mies joka oli mukana murentamassa lopullisesti luottoa suomalaisen huippu-urheilun rehellisyyteen. Ja kehtaa vielä sanoa noin.

      Hiihtoa en ole maaliskuun 2001 jälkeen seurannut enkä seuraa. Sarjan katson kyllä.

    • Anonyymi

      Joo hyvinnluisti suksi ja kaikki tiesi syyn.

    • Anonyymi

      Käskettiin katkaisemaan sauva...ei sitä voi katkaista kuului mäenalta vastaus,männöö hyvät aineet maahan...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      155
      1723
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      553
      1493
    3. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      178
      1476
    4. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      280
      957
    5. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      178
      928
    6. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      58
      806
    7. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      55
      748
    8. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      26
      740
    9. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      56
      738
    10. Mikä tästä teki

      Lopulta niin vaikeaa?
      Ikävä
      62
      714
    Aihe