Koirat haukkuu naapurisa

Onko mukavaa viekää sisälle että ei naapurit häirryynny
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On mukavaa,Kuhmossa Lakkatien varrella on niistä ikuinen ongelma,välillä ne joskus hiljenee mutta sitten alkaa joka helvetin ilta 16 kieppeillä yhtenäinen huuto,siis suora koirien huuto,sitä pirukaan jaksa kuunnella,menee koko alueen rauha,loppuu se,poliisi saa järjestää jotain,ei viitsi enää,kevät on ja muuten rauhallista,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko mukavaa viekää sisälle että ei naapurit häirryynny

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu