Seuraa pirkanmaalta

Löytyiskö seuraa kaiken kivan merkeissä pirkanmaalta? En etsi parisuhdetta. Oon 34v
4106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oon transnainen (toivottavasti et oo TRANSFOBI!!!), pituutta on 189 cm ja painoa sellaiset 112 kg, toivon että haluut mun girl dickii ilman ennakkoluuloja

Äänestä
  • En oo transfobi

    Äänestä

  • Toki ymmärrän, että olet provo, mutta nuo sekundääri-autogynefiilit eivät ole kovin suosittuja transihmistenkään keskuudessa. Ja hei muutenkin, aloittaja kirjoitti, ettei etsi suhdetta, joten miksi otat sukuelimesi edes puheeksi? Jos olisitkin tosissasi, miksi edes mainita transtaustasi, jos kerran elät naisena?

    Äänestä

Täällä 30v nainen, kokematon naisten kanssa. En myöskään etsi suhdetta.
Voidaanko olla yhteydessä esim. sähköpostilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Löytyiskö seuraa kaiken kivan merkeissä pirkanmaalta? En etsi parisuhdetta. Oon 34v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu