Elossa pois Kajaanista

Onko miten monta ihmistä selvinnyt elossa pois Kajaanista? Varmasti aika monta haudattu Kajaaniin.
954
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Keuhkotautiin ja nääntymykseen on mennyt moni. Joitakin on yrittänyt päästä pois, joutuivat takaisin ja asutettiin Huuhkajavaaraan.

Äänestä

Psykopaatit tappavat henkisesti.

Äänestä

Ei yhtään elossa selvinnyttä, syntymähumalassa hautaan, huuruisia pieruja

Äänestä

Joku meinasi päästä livahtamaan kulman taakse vaan könähti.

Äänestä

Puhuvat, että joku olisi päässyt hyppäämällä sairaalan ikkunasta karkuun.
Totta vai tarua?

Äänestä

Junkkaamalla hautaan junk junk!

Äänestä
  • Junk junk ja Cowboyhatulla on jo toinen jalka haudan reunalla:)

    Äänestä

Perspilulla hengissä omissa kengissä! Huh huh!

Äänestä

Joku muutti lapsensa perässä Savoon. Äskettäin kuoli siellä pois. Hautapaikasta ei ole tietoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko miten monta ihmistä selvinnyt elossa pois Kajaanista? Varmasti aika monta haudattu Kajaaniin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu