Elikkä oon siis menossa nyt tulevana kesänä riparille, ja mua mietityttää että miten ihmeessä selviän sieltä (en juurikaan tunne sieltä ketään) niin oosko jollain kokemuksii yms.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Oisko*
Siis ripari oli ihan parasta (paitsi oppitunnit oli ihan paskaa). Mut mie kävin viime vuonna. Se on täydellinen. Sauna, ranta ja leikit. vitusti vapaata aikaa. Mulla ei ollu ketää tuttua, mut heti ku tultiin huoneisiin nii meininki oli ihan rento.
- Anonyymi
Hei, kiitti ku kerroit!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701054
- 63854
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46673
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko78623- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569