https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008826007.html
"Moottoripyöräilijä on kuollut törmättyään työkoneeseen Kouvolassa. Kaakkois-Suomen poliisi kertoi asiasta Twitterissä."
Keula pystyssä?
Moottoripyöräilijä kuoli törmättyään työkoneeseen Kouvolassa
13
978
Vastaukset
- Anonyymi
Ajokausi on selvästikin alkanut :D
- Anonyymi
Tervesiä Hervantaan, ja pikaista paranemista.
- Anonyymi
Paraneekohan tuo työkonetta päin kaahannut kouvolalainen, mitä luulet?
- Anonyymi
Varmaan oli iso takaratas.
- Anonyymi
Sinähän sen kuminpolttopellenä tiedät. Oliko lisäksi pidennetty takahaarukka ettei keuli niin helposti?
- Anonyymi
On se moottoripyöräly mukavaa.
https://www.youtube.com/watch?v=pZ69ZKx_Bdo
https://www.youtube.com/watch?v=rYyMSjvDjC8- Anonyymi
Ei näytä hirveän mukavalta jossain kireässä nahka-asussa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei näytä hirveän mukavalta jossain kireässä nahka-asussa.
Pitäisikö lopettaa sitten katselu? Ihmisillä on himoja ja fantasioita, mutta jos tunnet itsesi vaivaantuneeksi niiden kanssa niin siihen löytyy varmasti apua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pitäisikö lopettaa sitten katselu? Ihmisillä on himoja ja fantasioita, mutta jos tunnet itsesi vaivaantuneeksi niiden kanssa niin siihen löytyy varmasti apua.
No älä sitten tunge jotain videolinkkejä katsottavaksi ellet halua, että niitä katsellaan!
Ei huhhuh, mikä kuminpolttospede.. - Anonyymi
Elämättä jääneen nuoruuden etsimistä.
- Anonyymi
Tiedä siitä muttta rattiraivo osallisena monessa moottoripyöräonnettomuudessa.Aivan surutta ilman vilkkuja käännetään eteen/kolmion takaa tahallaankin autolla/traktorilla.kKiilaamista äkkijarrutuksia bravuurina ovi auki just kun olet motolla kohdalla.kaikki koettuna vuosien varrella.Silti hengissä toistaisesksi.Tuurillaan ne laivatkin seilaa.
- Anonyymi
Ei kuulosta kovinkaan järkevältä harrastukselta etenkin kun kaikki se viha on aivan täysin itseaiheutettua. Sitä saa mitä tilaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kuulosta kovinkaan järkevältä harrastukselta etenkin kun kaikki se viha on aivan täysin itseaiheutettua. Sitä saa mitä tilaa.
Niinpä, kateus vie kalatkin vedestä. Osta itsellesi prätkä tai koita päästä tuskastasi yli, tuollaisena olet aika väsyttävä tapaus.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p576463Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3455508Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1685156Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1414942Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204190Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite412856Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202686Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32468Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282407- 792106