Jälki-istunnossa

Neiti_

*PIRRRR * KELLOT SOIVAT JA KOULU OLI JUURI LOPPUMASSA. KASI-LUOKKALAISELLA KATILLA KUITENKIN PÄIVÄ JATKUI. HÄNELLÄ OLI JÄLKI ISTUNTO ISTUTTAVANA. HÄN OLI LINTSANNUT KOULUSTA. HÄN MARSSI LUOKKAAN JA KÄVI ISTUMAAN, KUN KELLOT SOIVAT UUDESTAAN NIIN SISÄÄN ASTUI NOIN 24-VUOTIAS MIES OPETTAJA- SAKU. SAKULLA OLI TUMMANRUSKEAT SILMÄT SEKÄ HIUKSET. HÄNELLÄ OLI PÄÄLLÄÄN TIUKAT FARKUT JA TIUKKA T-PAITA JOSTA HÄNEN LIHAKSIKAS VARTALO NÄKYI. HÄN OLI AIKA UUSI JA KATI OLI KATSELLUT HÄNTÄ, AINA ÄIKÄN TUNNILLA. MIES ISTUI OPETTAJAN PÖYDÄLLE JA SANOI ” JAAHAS, KATI EN OLISI SINUSTA USKONUT, NO JÄLKI ISTUNNOSTA TULEE UNOHTUMATN” SANOI SAKU SALAPERÄISESTI. KATI MIETTI MITÄ HÄN TARKOITTI SILLÄ MUTTA VÄLIÄKÖS SILLÄ.


20 MINUUTIN PÄÄSTÄ SAKU KÄSKI HÄNET LUOKSEEN. HÄN SANOI ” TIEDÄTKÖ, LINTSAUS EI KANNATA” KATI SANOI VAIN ”MUTTA..” LAUSE JÄI KESKEN KUIN SAKU TARTTUI HÄNTÄ TAKAMUKSESTAAN JA TYÖNSI LÄHEMMÄS ”MITÄ OLIT SANOMASSA, HUORA?” ”ETTÄ..TUOTA..” KATI EI SAANUT SANAA SUUSTAAN. SAKU KÄÄNTYI TUOLILLAAN KATIA PÄIN JA VETI TÄMÄN NIIN ETTÄ KATIN PILLU OLI VASTEN SAKUN NAAMAA. KATI YRITTI PERUUTTAA MUTTEI PÄÄSSYT TÄMÄN RUTISTUKSESTA. SAKU KATSOI YLÖSPÄIN JA MENI TAAKSEPÄIN VETÄEN KATIN MUKAANSA. HÄN OTTI KATIA TAKAPUOLESTA JA VETI TÄMÄN ISTUMAAN SYLIINSA. SAKU VETI KATIN PAIDAN POIS JA AVASI TÄMÄN RINTSIKAT. ” KÄY SEISOMAAN..” KATIN TEKI MIELI JUOSTA KARKUUN, MUTTA INTOHIMO SAI HÄNET JÄÄMÄÄN. ”OTA HAMEESI POIS” KATI TEKI TYÖTÄ KÄSKETTYÄ. SAKU OTTI PAITANSA POIS JA VETI TYTÖN TAAS LÄHETTÄN ITSEÄÄN ” POLVISTU JA OTA HOUSUNI POIS, ANNA OPETTAJAN KOKEA SUURI NAUTINTO” KATI POLVISTUI JA AVAS ENSIN VYÖS, SITTEN VETSKARIN. SITTEN KATI VETI HOUSUT POIS JA SAKU OTTI BOKSERINSA POIS. SAKUN MUNA OLI ISO JA KOVA.. SE SEISOI.. ” EI TRVITSE KUN KATSELLA SINUA JA SINUN IHANAA VARTALOASI..” SAKU IMARTELI. SAKU TYÖNSI KATIN PÄÄTÄ LÄHEMMÄS OMAA PENISTÄÄN JA SANOI ” IME SITÄ JA OIKEIN KUNNOLLA” KATI ALKOI LIPOA SAKUN MUNAA KIELELLÄÄN. SITTEN HÄN NUOLI SITÄ PITKIN VEDOIN, VARRESTA TERSKAAN.. ” AAH AAH, LISÄÄ” VOIHKI SAKU. KATI ALKOI HALUTTAA JA HÄN OTTI MUNAN SUUHUNSA. HÄN ALKOI IMEÄ SITÄ OIKEIN URAKALLA. LOPULTA SAKU NOSTI KATIN SEISOMAAN. HÄN OTTI KATIN SINISET STRINGIT POIS JA HEITTI NE SAMANVÄRISTEN RINTSIKOIDEN VIEREEN.

SAKU NOSTI KATIN OPETTAJAN PÖYDÄLLE MAHALLEEN. SAKU TULI LÄHEMMÄS JA ALKOI TYÖNTYÄ KATIN PILLUUN. KATI PÄÄSTI HIMOKKAAN VOIHKAISUN. SAKU HYMYILI JA ALKOI TYÖNTYÄ HITAIN VEDOIN SISÄLLE. KATIN PLLU ALKOI KOSTUA JA PIAN SAKULTA TULI PURKAUS KATIN SISÄLLE. PIAN SAKU NOSTI KATIN SYLIINSÄ JA HE MENIVÄT SEINÄÄ VASTEN. AKU ALKOI NUSSIA KATIA KUNNOLLA JA KATI ALKOI VOIHKIN. SAKU KIIHDYTTI TAHTIA. SITTEN SAKU TYÖNTYI HARTAIN VEDOIN JA MENI LOPPUUN ASTI. SITTEN HÄN LASKI KATIN MAAHAN JA NUOLI TÄMÄN PILLUA. SEN JÄLKEEN MOLEMMEA PUKIVAT PÄÄLLE JA KELLOT SOI.. KATI OLI LÄHDÖSSÄ, MUTTA SAKU HUUSI ”ODOTA” KATI PYSÄHTYI AJ SAKU TULI HÄNEN LÄHELLEEN JA HENKÄISI TÄMÄN KORVAAN ” LINTSAA USEAMMINKIN” SAKU POISTUI LUOKASTA JA KATIKIN POISTUI VÄHIN ÄÄNIN.

12

19007

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Susetta

      toi oli kaikkein huonoin tarina täälä ikinä, voi vittu ja vielä isolla kirjotettu ja epäselvä.!!!!!!! taidat olla ensikertalainen!!

      • Neiti

        Paljon kirjoitus virheitä yms.. Muuten ihan hyvä. Taidat itse olla viellä neitsyt ja joku 12 vuotias pikkulikka


      • jora

        ölöööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö j


      • qaw
        jora kirjoitti:

        ölöööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö j

        äääääääääääääääääääääääääääääääääk


    • Neiti_

      sortsi tuli caps-lockilla. Kiireessä kirjoitettu oli pakko kokeilla. :P

      • man

        Ei kauheesti tee mieli nuolla pimppaa, mihin on parit mällit ruiskittu...


    • joo

      Aika kehno. Tekstistä päätellen olet nuori... Keskittyisit äikän tunneilla niin olisi ollut edes vähän parempi. CAPS LOCK POIS PÄÄLTÄ!

      • Luppu

        Se ottaa päähän ku kaikis tälläsis nii tytöil on stringit...ei kaikil oikeesti oo! JA CAPSU POIS! xP


    • ...

      Surkeetaki surkeempi "novelli".Älä kirjota tämmösiä kun et selvästikään osaa.Ja opettele caps lockin käyttö oikeissa tilanteissa.
      Voisin sanoa vaikka miljoona huonoa asiaa tästä mutten kuitenkaan viitsi kun ei ne kaikki tähän mahtuisikaan.

      • hamu

        Siis en pystynyt lukemaan muutamaa lausetta pitemmälle.... ihan kamala ja ensikerralla jos kirjotat jotain tällasta niin noi huora jutut pois kukaan ei varmaan tykkää.


      • ....
        hamu kirjoitti:

        Siis en pystynyt lukemaan muutamaa lausetta pitemmälle.... ihan kamala ja ensikerralla jos kirjotat jotain tällasta niin noi huora jutut pois kukaan ei varmaan tykkää.

        Joo yhdyn tohon kirjottajan nuoruuteen. tarina oli kauheen lyhyt ja kaikki asiat tuli hirveen pelkistettynä. Vähän yksityiskohtia ja tunteita. Juu ja huorajutut sais jäädä pois.
        No ehkä ens kerralla parempi..=)


    • ku|ndi84

      Kirjoituksesi oli ylivoimaisesti paras minkä olen täällä lukenut.. Alkoi seisomaan ja oli pakko vetää kuivat. Juttu kiihotti mua niin paljon että tulen lukemaan sitä ikuisesti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      195
      1496
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      123
      1258
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      50
      988
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      940
    5. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      52
      853
    6. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      840
    7. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      56
      832
    8. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      102
      814
    9. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      810
    10. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      32
      745
    Aihe