Suunnittelen Skods liikkeeseen menoa. Miten pitäisi valmistautua? Kiitos! Tero
Vastaukset 21
- Anonyymi
Valmistaudu ensin se auton ajokorttisi saamiseen, kun siinäkin on sinulle haastetta jo ihan riittävästi
- Anonyymi
Ota huomioon seuraavat:
- onko kielitaito tarpeen?
- jäsenkirja mukaan
- öljypullo mukaan jos koeajat!- Anonyymi
Öljypullohan on Skodillacissa takapaksissa jo vakiovaruste, jos et sitä tiennyt? Jos et usko, niin käy autoliikkeessä katsomassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Öljypullohan on Skodillacissa takapaksissa jo vakiovaruste, jos et sitä tiennyt? Jos et usko, niin käy autoliikkeessä katsomassa.
Huom! Tero ei Skoda liikkeeseen mene kirveelläkään.
- Anonyymi
Turkki päälle. Yrjönnauha (Venäjän versio) rintapieleen. Hampaat kannattaa pestä vain vodkalla. Mukaan iso Prisman muovikassi joka on täynnä juustoja.
- Anonyymi
Suunnittelen Skods liikkeeseen menoa.
𝗞𝘂𝗻 𝗲𝘁 𝗼𝘀𝗮𝗮 𝗿𝗮𝘂𝗸𝗸𝗮 𝗲𝗱𝗲𝘀 𝗦𝗸𝗼𝗱𝗮 𝗻𝗶𝗺𝗲𝗮̈ 𝗸𝗶𝗿𝗷𝗼𝗶𝘁𝘁𝗮𝗮, 𝗻𝗶𝗶𝗻 𝘀𝘂𝗼𝘀𝗶𝘁𝘁𝗲𝗹𝗶𝘀𝗶𝗻 𝗲𝘁𝘁𝗮̈ 𝘃𝗮𝗹𝗺𝗶𝘀𝘁𝗮𝘂𝗱𝘂𝘁 𝗼𝗽𝗲𝘁𝘁𝗲𝗹𝗲𝗺𝗮𝗹𝗹𝗮 𝗸𝗶𝗿𝗷𝗼𝗶𝘁𝘁𝗮𝗺𝗮𝗮𝗻 𝗦𝗸𝗼𝗱𝗮, 𝗦𝗸𝗼𝗱𝗮, 𝗦𝗸𝗼𝗱𝗮 𝘀𝗮𝘁𝗮 𝗸𝗲𝗿𝘁𝗮𝗮,- Anonyymi
Unohdit venäläisen suhuässän Š
- Anonyymi
Paljon sanottu että Skoda on paras auto, kun sitä on takseissa, poliiseissa yms.
Toki se on paras paljonajaville , mutta minusta Toyota on kyllä yhtä hyvä.
Yksityishenkilölle paremmuuden ratkaisee paikallinen huolto ja sen läheisyys.
Juos ajaa 30 000 km vuosi ja aikoo ajaa yli 300 000 km niin öljynvaihto on syytä tehdä suositusten mukaan.- Anonyymi
Skoda ja Toyotakaan eivät ole enää kärkikastia. Toyota oli ennen parempi ja luotettavampi.
- Anonyymi
Skoda paljon ajavalle paras??? Nytpäs hyvän lohkaisit.
Jos ei nyt kuitenkaan, kiitos.
- Anonyymi
Sukkahousuja ja kuulakärkikyniä kaupantekijäisiksi.
- Anonyymi
Hyvä vinkki! Otan paketin amareita mukaan! Entä auttaako hintaneuvotteluissa jos myyjälle tarjoaa länsimaisen savukkeen? Kiitos! Tero
- Anonyymi
selkä kyyryyn ja astut vain sisään liikkeeseen. Sisällä kuuluu kääkätystä eri nurkista, mutta se on normaalia. Läskit turbonaamamyyjät saattavat esitellä sen näköiselle asiakkaalle jolla on edes vielä vähän maksukykyä jäljellä vRS huippuvirityspaja-malleja. Skodaliikkeen slogan onkin, että: "Maksuhäiriömerkintä ei aina ole luton este".
- Anonyymi
Pitäisikö naamioitua neuvostoproletaariksi?
Raportoin taas skooda-trollien postauksia. Mielestäni tämä palsta täytyy pitää asiallisena. Kiitos moderaattoreille asiaattomien posteustan poistosta!
- Anonyymi
Teette hyvää työtä. Palstan maksetut kehujat pilaavat todellisen kilpailun ja vääristävät kuluttajien mielipiteitä.
- Anonyymi
Lenin-tyylin lippalakki isolla punaisella tähdellä tuo parhaat alennukset.
- Anonyymi
Asukokonaisuus on erittäin tärkeä tekijä tässä yhteydessä! Asiasta on ollut tietoa keskusteluissa! Tero@
- Anonyymi
Ensiksi vaihda vaippasi, haiset. Toiseksi ota tutti pois suustasi, että ymmärtävät mitä yrität kertoa.
- Anonyymi
Kannattaa kysellä vieläkö taka-akselin ongelmat vaivaa sekä nykiminen. Jätin Skodan ostamatta kun DSG:n paska laatikko nyki niin paljon ja kuulin että ne hajoavat ihan itsekseen.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501168- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104459Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 34404
- 35399
- 31389