Tähän kedjuun vain aitoja thaimaalaisia rakkaus tarinoita.
Meikä-Jorma ja veli puolikuu oltiin silloin vielä nuoria ja kokemattomia kuuskymppisiä veljeksiä. https://ibb.co/5R70SHy
Ulko näköä ja luonnetta piisasi, mua pisti sonni silmään tossa kuvassa.
Oltiin molemmat reilut pari metrisiä ja meitä sanottiin mörkö anttilaksi jo kansa koulussa. Kukaan ei uskaltanut meille sgruudata skeidaa, koska meillä oli pitkät sääret ja tanakka kunto molemmilla. Jos joku alkoi jauhaa bablaa, niin heti tuli fyrkkaa. Laitettiin enemmän jengiä pilli ruokintaan kuin Mäk Donalds ja Marli.
Fanit huusi löikö mörkö isää, söikö mörkö lisää.
Mun pravuuri oli tupla-jakuzzi ylämummoon kaikilla mausteilla. Veli poika lirkutteli sillä aikaa naisille mukavia ja teki niille temput, kainalopierut ja kaikki. Se oli meistä se pipari maneesi.
Pelattiin Kimbleä velipojan kanssa tuvan lattialla, äitee muurasi haljennutta leivin uunia piippu suussa ja sano että olis pojat pikkuhiljaa aika muuttaa pois kotoa, hommata nainen ja perhe ennenku tukka harmaantuu lisää.
Sanoin siihen että tytöt on yäk, ni äiti sano siivoo suus ja kopsautti leipä lapiolla ohimon seutuville, haki ison matkalaukun, johon se pakkasi meille sarka housuja ja pitkiä alu housuja ja sano että nyt poijaat lähetään hakemaan teille akat thaimaasta isäukon henki vakuutus rahoilla. Sieltä kuulema saa resupetteritkin naisen halvalla.
Jännitti lento koneessa niin paljon että puristettiin äitin käsistä tunto ku se istu meidän välissä. Äiti ei voinu ite sitte kirjottaa sitä pahvi korttia mitä ne jako, mutta velipoika osaa kirjottaa ja se laitto siihen äitin tiedot. Suku puoli äiti, karjakko, lypsyjakkarakuja viis, savo, tulot on. Meille se kirjotti ammatiksi opiskelijat, ku meillä ei vielä ollu päästö todistuksia. Meiät meinattiin jättää kyyvistä venäjän kohalla pois, kun meillä oli perheen sisäinen piereskely kilpailu. Se rauhoitti lento pelkoa enkä enää intian jälkeen kirkunut juuri lainkaan. Mä kun luulin koko ajan että siipi on tulessa ja että osutaan pilveen.
Perillä oli tosi kuuma. Joutu pyyhkimään vähän väliä hikeä äitin mekon helmaan.
Mentiin ihan eka kattomaan norsuja ku ne hassutteli. Velipoika ku on vähän pyöreä ni lapset toi sillekki banaania ja maissia. Äitee oli jo etukäteen järkännyt meille naisia mistä saa sitten valita. Meinasin tulla hulluks ku ne kaikki oli niin kauniita etten ollu ikinä nähny sellaisia. Äiti sano että älä nyt ota ekaa naista minkä näet mutta se oli myöhäistä. Olin korvia myöten rakastunut ja maha meni sekaisin. Otin ton ekan ja velipoika otti ton toka vikan https://ibb.co/9bGnjdv
Saatiin ne muilutettua suomeen ja äiti leipo kihlajais kahvit. Käytiin häämatkalla Kaavissa ja muija kävi Sonkajärvellä. Se lähti pari vuotta sitten hakemaan jauhoja ja hiivaa ostarilta. Älyttömät jonot ja vaan pari kassaa töissä. Ei oo vielä tullut takas. Resut ei tiedä tällaisesta tosi rakkaudesta mitään, missä ootetaan ikkunasta millon rakas tulee takas.
Rakkaustarinoita
8
84
Vastaukset
- Anonyymi
Olen aina sanonut että sensein rakkaus on Thaimaan kuuminta. Numba taas osaa lemmenleikit etuperin ja takaperin, varsinkin takaperin. Iltaisin Numba soittaa intialaisella Landolalla Pasasen musiikkia ja sitten heittää kuumaa jugurttia olkapään yli omaan selkäänsä jäljitellen orgasmia.
- Anonyymi
Kaunis tarina, kiitos Senssulle! Komeita on joo nuo veljekset. Läskipäät on yhtä levät kuin korkeat, noista saa tulostettuna näppärät taulut kesämökin ilmakivääri-ammuskeluun.
- Anonyymi
Pieru päivässä, kahdessa kaksi.
Nainti kahdesti päivässä,kahdessa neljä.
Näillä muistilauseilla opit kertotaulun jopa sinäkin, helposti.
- Anonyymi
Mukavasti on taas ahdistanut pattayan savossa, resupekka.
- Anonyymi
Naapurin Willen amisviikset täällä pattayan savossa
Tosta https://aijaa.com/9SQMBp Kympin kuvasta tuli mieleen ex tyttöystävä.
Ryysti vähän muutakin kuin mustikkasoppaa.
Hirvittävä Sex Machine !
Klittakin oli isompi kuin naapurin Bemu-Willen pippeli ;-) - Anonyymi
Rakasta yli kaiken pumpattavaa Barbaraani.
- Anonyymi
Se ei petä, se ei jätä, suhisee vaan kun sitä halaa. Se ei nalkuta että aviomies se vaan on tietokoneella koko ajan laiminlyöden läheiskosketuksen. Se pihisee vaan ja hymyilee töröhuulillaan. Se ei lähde maitokauppaan lompakkoni ja matkalaukkujen kanssa ja ei tule ikinä takas. Se ei ole sellanen rakas. Se pihisee ja suhisee ja hymyilee vaan ja siitä katoaa kurtut kun pumppaan sitä oikein kunnolla!
S
Kerran näin kilju kohmelossa sellaista unta että olin kuusamossa rötös poliisina ja tutkin tapausta jossa Tolos Jorkin Ladasta oli viety böly kapselit. Jäljet johtivat syltty tehtaalle mutta hukkasin ne sen jälkeen kun olin syönyt toisa kymmentä kiloa raakaa sylttyä. Kauhea olo ajattelin että se laukeaa särpimällä koti polttoista se olo.
Nukahdin siinä unessa sitten uneen jossa luulin olevani pieni veikä orava, tsik tsik.
Yhtäkkiä sen oravan perseessä oli valtava kipu ja tuska. Ravistelin itseni väkisin hereille, vaikka juuri olin löytänyt mehukkaan kävyn.
Siellä oli takana aimo. Kaiken takana on aimo, joka ilmaiseksi rakastaa, jota minä en voi vastustaa.. Sanoin aimolle että sattuu ihan kamalasti ku kuivana.. Aimo siihen että Love Hurts. Minä sanoin uu uuu... ja aimo sanoi love hurts.
https://www.youtube.com/watch?v=IJ7Myy7Hpxw
On varmaan kaikille selvää että meinasin tulla hulluksi....
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689771IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3156976Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?801790Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61451Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1041404- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751099Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41902Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24770MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752