Oon miettinäs mopedin hommaamista ja nuo papiskat kyl kiinnostas aika paljo. Yks ois tossa tarjollaki. Niin pystyykö papiskoilla keuliin ja kuinka hyvin, ja onko niitä helppo viritellä?
Vastaukset 3
- Anonyymi
On helppo viritellä. Voi vaihtaa pari hammasta isomman eturattaan ja laittaa 15mm bing kaasarin. Sitten keulii ja polttaa kumia. Papiskat rules!
- Anonyymi
Tunturi helpoin viritettävä ja valmiita viripyttyjäkin on saatavana. Kaksivaihteista ei kannata liikaa virittää. Vaihteiden porratus on yleenä melko iso ja kakkkoselle vaihtaessa putoaa pois vetoalueelta. Sitten saakin kelata vauhtia että kierrokset nousee.
- Anonyymi
Jo viisikymmentä vuotta sitten osattiin pappis virittää sellaiseksi että kakkosen silmään kiskaistuaan meinasi käsistä lähteä.
Eikä tarvinnut mitään ylikoko-pyttyjä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1041243
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94868Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93626- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466