Varokee appinarottua

Siellä isossa kaupunnissa nuohootte syntistä reikee tartuu mavot ja ruttot pysykee siellä levviää viellä tänekin konginkankoolle luoja ei sitä reikee ole ilonpittoon luonut ilimanvaihtoon ja kakkoomiseen tullee vielä peruloihinkin
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muista pitää pipo päässä ja pöksyt jalassa, perhossääski on rantautunut Suomeen.

Äänestä

Missä Afrikka, siellä ongelma.

Äänestä
  • Mustanaama hermostui.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mustanaama hermostui.

    Ei kun se on Pätkä-Pens

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siellä isossa kaupunnissa nuohootte syntistä reikee tartuu mavot ja ruttot pysykee siellä levviää viellä tänekin konginkankoolle luoja ei sitä reikee ole ilonpittoon luonut ilimanvaihtoon ja kakkoomiseen tullee vielä peruloihinkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu