Millaista on korttelisto päärautatieaseman ja nykytaiteen museon seutuvissa ja onko tuosta korttelistosta käsin kiinnostavia kohteita vaikka jalkaisinkin liikkuen ?
Ajatus viettää muutama kiireetön päivä Barcelonassa ja tuo pääjuna-asema on kiintopisteenä, kun sitten matka jatkuu junalla toisaalle.
Tietty jos joku mukava, rauhallinen, siisti hotelli löytyisi maltilliseen tai edulliseenkin hintaan. Mutulla olettaisi että nyt kesäkuussa vielä löytyisi kohtuudella vaihtoehtoja.
Nuorena kun reissasin Interaililla, niin en koskana varannut mitään edeltä käsin, vaan uuteen kaupunkiin tullessa kierrellessä bongasin aina lennosta jonkun paikan.
ps. Portugalissa on lähtenyt Covid-tartunnat uudestaan vahvasti nousuun, uusi BA5-variantti ja ovat siksi aikaistaneet neljännen rokottoneen aikataulua nille joille se on kohdistettu.
Barcelona hotellit - majoitus ?
Anonyymi
0
110
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1185151Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen332802- 452724
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺302458Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭221730- 1181647
En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä101600Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle231324Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli101228- 961187