Absol

No saako Absolin emeraldissa? :) Pakko kysyä että en turhaan etsi ja kierrä paikkoja läpi.
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä saa emeraldissa Absoleja

Äänestä
  • No tietenkin saa jos se Emerald on Rubyn ja sappiren yhdiste, mutta se on vaikea saada. Minulla meni noin tunti napata se ja kaksi jouduin hoitelemaan, koska ne eivät meinanneet jäädä palloihin. Meni rahaa ja palloi yhden Absolin nappaamiseen.

    Äänestä

  • Absol kirjoitti:

    No tietenkin saa jos se Emerald on Rubyn ja sappiren yhdiste, mutta se on vaikea saada. Minulla meni noin tunti napata se ja kaksi jouduin hoitelemaan, koska ne eivät meinanneet jäädä palloihin. Meni rahaa ja palloi yhden Absolin nappaamiseen.

    Niitä on Emeraldissa vaan muutamia, route 120'llä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Njeeh kirjoitti:

No saako Absolin emeraldissa? :) Pakko kysyä että en turhaan etsi ja kierrä paikkoja läpi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu