videopätkiä levylle

Eli netistä koneelle tallennetut videon pätkät tarttis saada levylle. Osaisko joku lyhyesti ja selkeästi antaa ohjeet miten toimia? Koneelta löytyy nero ja shrink ja polttava dvd tietenkin. Mut käyttäjältä puuttuu tietotaito!
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Neron modernilla versiollahan toi pitäs olla helppoa,en tosin nettipätkiä ole poltellut,saattaahan siinä olla joku ongelmakin.
Mikäli pätkiä on tarkoitus muokata,suosittelen
lämpimästi TMPGnc Author 1,6 ohjelmaa,sisältää oman poltto-ohjelman,jonka tekele toimii myös koti-dvd:ssä. Ellei intohimona ole shrinkin repimiä tiedostoja taiteilla yhteen titlesettiin
,hankalaa ja vanhanaikaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarvitaan kirjoitti:

Eli netistä koneelle tallennetut videon pätkät tarttis saada levylle. Osaisko joku lyhyesti ja selkeästi antaa ohjeet miten toimia? Koneelta löytyy nero ja shrink ja polttava dvd tietenkin. Mut käyttäjältä puuttuu tietotaito!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu