Kertokaas millon teillä ollu pahin kusihätä ikinä ja miten saitte piäteltyä sitä ja ehditkö lopulta vessaan? Itsellä viikottain tilanteita joissa pissahätä pääsee yltymään liian kovaksi ja monesti rakko koetuksella aina kotia tullessa juostava suoraan vessaan ja ahhh pissata 2min putkee..
Elämäsi kamalin kusihätä
25
3628
Vastaukset
- Anonyymi
Voisitko jo lopettaa pissafetishi aloitusten spammaamisen? Eikö niitä ole jo riittävästi? Yksi aloitus riittää ja siellä voit tarinoida muiden kanssa.
- Anonyymi
Käytän vaippoja ja kusen estottomasti aina märkyyteen asti ja tuntuu ihanan vapauttavana pidäkkeettömyys!
TaAs lorisee !!!
- Anonyymi
No mulla on juuri nyt kauhee pissahätä.
- Anonyymi
Miten selvisit ja missä tilanteessa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten selvisit ja missä tilanteessa?
luin sun juttuu ja selvisin ku menin weskiin..... vieläkö kiinnostaa tietää jotain pissaamisesta ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
luin sun juttuu ja selvisin ku menin weskiin..... vieläkö kiinnostaa tietää jotain pissaamisesta ?
Miksi et kussut, vaan menit veskiin?
- Anonyymi
No onhan näitä tilanteita jossa on joutunut pidätteleen kauheeta pissahätää.
Pidempi automatka: En kehtaa millään sanoo et pitäs pysähtyy. Pidättelen kaikin voimin perille. kestän vessaan.
Koulussa kesken tunnin en millään kehtaa lähtee kesken tunnin vessaan vaan valitsen pidättämisen. Kestän tunnin loppuun.
Sitten joskus jossain ulkonakin kavereiden kanssa kun join energiajuoman niin aihhh kun rupes pissattaa eikä missään vessaa. Hirveet pidäätelyt vaan sitten ja lopulta sanon, että tarvii lähtee kotiin. Polkupyörällä kotiin ja rakko meinaa haljeta ja sitten etsin puskon ja sinne ihan pakkojen pakkojen pakko kun tuntu, että nyt tulee housuun. - Anonyymi
monesti esim kaverilta kotiin mennessä (asuu vähän pitemmän matkan päästä) pitää käydä metsän reunassa kusella jos ei oo kaverilla käyny vessassa
- Anonyymi
Me oltiin frisbeegolffaa kavereiden kans. Join sitten mehua juomapullosta ja alko tulla pissahätä ja se vaan paheni ja paheni ja sitten aloin mietti et voi hemmetti. Mihin mihin mihin. Nyt tarvis mennä ja se rata oli sellainen mettä eli ainoo vaihtoehto oli vaan mennä johkin pusikkoon. Aloin miettiä ja kattoo kaikkia paikkoja et mihin sitä mens. Mut sillä radalla oli paljon muutakin porukkaa. Aina joku näkemässä. Eikun sitten vaan pidätän ja pidätän ja sitte alkaa olla jo vaikee seistäkkin ja meinää tulla housuunkin. Sitten mun on vaan pakko sanoo et mun pitäs mennä ny pissalle. No sitten lyödän ison kiven ja kyyksityn sen taakse.
- Anonyymi00028
Samaistuu
- Anonyymi
Se varmaan kun ei oo käynyt koulupäivän aikana kusella ja lähtee kavereiden kaa kaupungille. Ja viel juo mehuakin siinä samal. Vaikka mul on iso rakko niin tulee silti epämukava olo etenkin jos juonut jotain.
Sitten vielä kun ei kehtaa sanoo kavereille et on kusihätä ja et on päästävä kuselle. Vähän kadehdin niitä jotka voi kusta vaikka kaverinsa kaa viereisellä pisuaareilla samaa aikaa..- Anonyymi
Kuinka kauan pystyt oleen pissaamatta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuinka kauan pystyt oleen pissaamatta?
3 tuntii 20 minuuttia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
3 tuntii 20 minuuttia
Mä olin kerran n. 8h pissaammatta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä olin kerran n. 8h pissaammatta.
Miten pystyit? Itse en pysty 6h pidempään oleen
- Anonyymi
Kusin kerran naapurin toppatakin taskuun, kun se oli naulassa.
Se oli hontelo boomeri, ei mitää pelkoa
- Anonyymi
Viime kuussa automatkalla Hässleholm - Tukholma piti pysähtyä pissalle 7 kertaa :(
Ylisuuri prostata- Anonyymi
Vähennä egoasi ja kuse
- Anonyymi
Toissa keväänä kun matkustin Espanjaan. Tarkotus oli käydä lentokoneessa vessassa mutta just samaan aikaan oli turbulenssia eikä istumapaikoilta saanu poistua. Pian sen jälkeen alkoi laskeutuminen mutta jostain syystä kone joutui kiertämään kentän ympäristöä aika kauan eli lisää viivästystä. Yhteensä lento kesti melkein 5 tuntia. Edellisestä kusella käynnistä Helsinki-Vantaalla oli varmaan jo 6 tuntia kun saavuttiin perille. Madridin kentällä kun menin vessaan niin kusihätä oli jo melkein kivulias ja kuseminen kesti todella kauan. Pöntön viemäri veti aika huonosti ja pöntössä veden pinta oli niin ylhäällä että mun kusien jälkeen se lähes lainehti yli mutta ei onneks ihan kuitenkaan :D
- Anonyymi
Loistavia kusijuttuja!
Onko muuten vastaavaa paskapalstaa? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Loistavia kusijuttuja!
Onko muuten vastaavaa paskapalstaa?Ranskassa on luistava paskapalsta , koska ranska on paskamaa
- Anonyymi
Harkkojen jälkeen eilen illalla tosi kova pissa hätä. Vessaan oli jono. Ja en viitsinyt odottaa sillä meinasi tulla jo housuihin. Mulla tollanen kilometrin matka himaan. Sitten joutu liikennevaloissa pysähtyä ja sitten se vaan tuli housuihin. Onneksi oli mustat farkut ja pitkät alushousut. Sit nopeasti himaan. Tosi noloa kun mulla tulee usein pissaa housuihin. Oon kyllä onneksi vasta 13.
- Anonyymi00025
Ma kellotin kerra 3,30 tuntia kusematta.
Mut enari on 5,6 tuntii - Anonyymi00026
Anonyymi00025 kirjoitti:
Ma kellotin kerra 3,30 tuntia kusematta.
Mut enari on 5,6 tuntiiMä testasin niin pystyin olemaan n 7,5h Kävin 7,30 aamulla ja nyt 15,00 aikaan alkoi olla niin kova hätä et ei voinu enää pidättää ja oli pakko mennä!
- Anonyymi00027
Kerran kun tultiin mummult kotiin yli 200km automatka niin jumakauta kun iski autossa pissahätä. Enkä sitten milään kehtaa sanoo faijal et pitäs pyshtyy, mutta puolen tunnin pidättelyn jälkeen sitten rohkenin ja oli vaan pakko saanoo et nyt täytyy päästä vessaan muuten kastuu auton penkit. Sanoin vielä näin.. . No me pysähdyttiin huoltsikalle ja menin sinne vessaan ja helpotti! ihan kipee hätä oli silloin! sattui oikein kun pidätteli!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi724979Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1164699- 804183
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak1014097Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa33278Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1223094- 352828
- 282777
- 372752
- 402743