Toyota on parasta

mitä omia teitään kulkeva nautiskelija voi ostaa. Kun istuu Toyotan ohjaajan paikalle kämmenet hikoavat ja koko vartaloa kihelmöi, se on todellista nautintoa.
479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Porukkaa on joka junaan ja osa on jäänyt asemalle.

Äänestä

Taunus on paras.

Äänestä

Onko siinä juuttikankaisessa penkissä täitä?

Äänestä

Nahka tojota ja tiisseli koneella. Kyllä hyvin lähtee pitkät matkat Suomesta Espanjaan asti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mitä omia teitään kulkeva nautiskelija voi ostaa. Kun istuu Toyotan ohjaajan paikalle kämmenet hikoavat ja koko vartaloa kihelmöi, se on todellista nautintoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu