Aitoja tarinoita

Anonyymi

Jäätävä panetus iski minuun heti herätessäni hotellin lakanoista. Edellinen yö oli venähtänyt pitkäksi, mutta se ei tuntunut missään vaan mielessäni oli tasan yksi asia. Olin työreissulla kaupungissa, jossa eräs ex-narttuni asui ja olimme keskustelleet aiemmin, että olisi kiva nähdä pitkästä aikaa kun tulen kaupunkiin. Sen enempää aikailematta laitoin viestiä hänelle, pyysin häntä tulemaan hotellille ja huomasin kuinka häntä taisi hiukan jännittää, sillä hän empi tapaamisen suhteen. "Se ei ehkä olekaan hyvä idea" Iina vastasi. "Pitäisikö meidän nähdä jossain kahvin tai lounaan merkeissä" hän kysyi heti perään. Hetken mietin miksi hän on noin salaperäinen ja jännittynyt, mutta aikamme keskustellessamme hän myönsi, että hänen suhdestatuksensa on hiukan epäselvä. Aiemmin keskustellessamme Iina oli ollut varma, että hänen suhteensa on täysin ohi, mutta tällä hetkellä tilanne näytti mutkikkaammalta.
Viestittelyn lomassa kului aikaa sen verran, että minun tulisi luovuttaa kohta hotellihuone ja mietin, kuinka saisin nyt tuon ex-nartun pään käännettyä, sillä halusin häntä todella paljon. Ilmoitin hänelle, että minulla olisi paljon puhuttavaa hänen kanssaan ja tärkeää asiaa, jota en haluaisi kertoa näin viesteillä. Pakkasin kamani, luovutin hotellihuoneen ja lähdin hakemaan avaimia työpisteelleni, sillä olin jättänyt sinne osan tavaroistani edellisenä päivänä.

Tämä jatkuu osoitteessa: https://seksipaivakirja2016.blogspot.com/2022/01/herran-otteessa.html

0

3352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

        Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
        Nurmijärvi
        102
        4457
      2. Yleltä tyrmäävä uutinen

        Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
        Luterilaisuus
        382
        1178
      3. Missä mustasusi on?

        Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
        Ikävä
        186
        1052
      4. Pakko kertoa mies

        Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
        Ikävä
        109
        1032
      5. Sinä vain tulit elämääni

        Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
        Ikävä
        83
        903
      6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

        Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
        Ikävä
        47
        901
      7. Miten koskettaisit häntä?

        Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
        Ikävä
        64
        891
      8. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

        Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
        Maailman menoa
        10
        847
      9. Mitä ajattelet

        Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
        Ikävä
        64
        846
      10. Onko se niin

        Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
        Ikävä
        64
        816
      Aihe