Pieleen meni

Anonyymi

Sanoin miltä minusta tuntuu ja kaikki meni vituiksi. Suunta on alas.

10

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No voi harmi. Pärjäile!

    • Anonyymi

      Miten se nyt pieleen meni? Etkö voi selittää lisää tai korjata, jos et tullut ymmärretyksi oikein? Oikein tulee helpommin ymmärretyksi kun sanoo suoraan vaikka että haluan sinut tai olen ihastunut/rakastunut tai haluaisin tutustua paremmin tai vaikka en ilmaissut asiaa ihan niin kuin olisi halunnut ja haluaisin korjata asian.

      Jos hän rakastaa sinua, ei se ole kerrasta kiinni!

      Jos taas kerroit tunteesi ja sait pakit, otan osaa, Samaa surutyötä itsekin teen, Siitä selviää, vaikka tuo voi jonkun aikaa viedä.

    • Semmoista se on. Se on pärstäkertoimesta kiinni, kenen tunnustukset huolitaan ja kenen ei. Minua ei enää katso kukaan. Olen niin kamala otus. Voisin painua maan alle kokonaan. Kaikki vihaa minua ja inhoaa. Olen täyttä saastaa.

      • Anonyymi

        No nyt on paha päivä huomenna paistaa taas🌻


      • Anonyymi kirjoitti:

        No nyt on paha päivä huomenna paistaa taas🌻

        Kyllä, tänään lensi toimiston tuolikin seinään kun alkoi niin sanotusti keittämään. Että puhu vaan siitä huonosta päivästä. Itseinho on jo sillä tasolla.


      • Anonyymi
        PalstaPrinssi kirjoitti:

        Kyllä, tänään lensi toimiston tuolikin seinään kun alkoi niin sanotusti keittämään. Että puhu vaan siitä huonosta päivästä. Itseinho on jo sillä tasolla.

        No tuollainen käytöshän tarkoittaa, miten pylly on puutunut kokopäivä istumisesta niin, ettei huomaa oravaa jo puoliksihalla reiästä, niin siinä sitten pökäle puyllystä pitkällä tuolia nakellaan, senkin knakkelija, ilmoittajaknakkelija.
        https://m.youtube.com/watch?v=8SK8LiAncyE


    • Anonyymi

      Ehkäpä olet ymmärtänyt nyt kaiken vain väärin

    • Anonyymi

      PAINU VITTUUN!


      MARIA ANTHONI!

    • Anonyymi

      Oma mokas

      • Anonyymi

        Millä periaatteella oma moka ja mistä sinä tiedät mistä yleensäkään kyse?

        Kuulut varmaan lääkäri, johtaja, psykiatri kategoriaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      3335
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      121
      1355
    3. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1285
    4. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      71
      1038
    5. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      1031
    6. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      187
      1016
    7. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      957
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      38
      931
    9. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      67
      910
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      78
      865
    Aihe