Vihdoin nössö virtasesta päästiin eroon !!

Anonyymi

Ihanaa ! nyt sitten bileitä, bileitä. Hauskoja ja Rankkoja kauan kestäviä SELKEITÄ tehtäviä. Rakkua rikkomuksista. Ja bileet, bileet !! Virtanen pilasi liian monta kautta.

19

969

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vielä parempi, kun se ällöttävä feministi alma jäi pois ja tilalle ihana Janni Hussi <3 yms.

      • Anonyymi

        Hussissa ei oo hyvää kuin ulkonäkö.. Mut joo en pitänyt almasta yhtään. Se ei tiennyt BB,stä yhtään mitään. Se vit¤¤# kun Elina ei oo enään mukana ! ja se faabio-kuronen aaarg ! ärsyttävä tyyppi. Limanen wanha setä joka luulee olevansa 21v hunks. Nolo tapaus..


    • Anonyymi

      Pääasia on että olis rankkoja vaativia tehtäviä jotka ovat selkeitä. Ja usein Bileitä!! Ja aina hauskoja ja jännitteitä aiheuttavia ovat nämä porukan kahtia jaot. (taivas/helvetti. . Kuninkaat/alamaiset/..jne ) Ja ei näitä oman aatteen tuputtajia ja tyrkyttäjä.. Ei mitään sateenkaaripainostusta yms..

      • Anonyymi

        Slummi/paratiisi !! :o)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Slummi/paratiisi !! :o)

        Nuo kahtiajaot ovat olleet aivan paskoja viikkoja. Niissä ei ole mitään hauskaa ja kiinnostavaa.

        Ainoa "hauska" kahtiajako oli taivas/helvetti ja sekin vain siksi että helvetin tyypit sai nautiskella, mutta kaikki muu on aina pilattu sillä että ylimystön ei tarvitse tehdä mitään.

        Se kertoo niin paljon noiden tekijöiden, ja myös noiden tehtävien fanittajien olemattomasta älykkyydestä ja kekseliäisyydestä.

        Esimerkiksi viime vuonna kuninkaat/alamaiset oli suoraan sanottuna tylsä, kun käytännössä kuninkaan puolen tyyppien ei tarvitse tehdä yhtään mitään, eikä siitä silloin synny mitään kiinnostavaa kun tyypit näyttelee muka korkea-arvoisia tyyppejä ja yrittävät puhua kuin yläluokkaiset ääliöt. Sama juttu on ollut kaikissa muissakin kahtiajaoissa. Toiset vain makaa tekemättä yhtään mitään ja puhuvat selkeästi teeskennellen, ja kiinnostavin porukka ovat ne jotka tekevät jotakin.

        Vittu jos fanit ovat tuota luokkaa että fanittavat noita tehtäviä, niin ei mikään ihme että

        https://www.suomi24.fi/viihde/selviytyjat-paljastus-bb-jasmiina-menettaa-tajunnan-kanssakisaaja-tylyttaa-heikot-eivat?ref=s24

        tuon kaltaiset paskahousut voittavat. Vitun ääliöt!

        Hommatkaa 247 niin tiedätte mitä talossa oikeasti tapahtuu ja kuinka tuota vitun muumia suosittiin tuotannon toimesta!


    • Anonyymi

      Kaikkien aikojen ihanin Kätlin !!

    • Anonyymi

      Big Brother on tärkeämpi kuin Temptation Island.

    • Anonyymi

      Mtv:n aikana se Räisänen tykkäsi järjestää enempi bileitä.

      Räisäsen on toki myös milestäni anakarampi. Kenkää sai talosta tosi helposti. Joku sopimusrike valehtelukin tyylliin olen sinkku, mutta oikeasti olenkin varattu johti kenkään talosta tai ei tarvinnut kuin vähän läpsiä toista kilpailijaa naamaan niin out..

      • Anonyymi

        Räisänen oli hyvä. Ennen oli hyviä kausia, no katotaan mitä on nyt..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Räisänen oli hyvä. Ennen oli hyviä kausia, no katotaan mitä on nyt..

        Katson 3 - 5 viikkoa, Ja jos mitään ei tapahdu ja ei ole bileitä ? rankkua Kovia ja koettelevia tehtäviä niin minä lopetan katsomisen siihen..


    • Anonyymi

      Uusista juontajista ja käänteistä toitotettu. Mutta ei sanaakaan missään, siitä kuka on uusi ohjaaja? Virtanen lopetti, se jo tiedetään. Mutta sen uutisen yhteydessä olisi voitu paljastaa uusi ohjaajakin. Eihän sitä ohjelmaa ilman pääohjaajaa voi tehdä.
      Miksi uutta pääohjaajaa yhä salaillaan? Onko hän joku ällistystyyppi kaikille?

      • Anonyymi

        Vehviläinen ja Elina ainoat hyvät juontajat, Hautalaa kiljumaan ei kaipaa kukaan!


      • Anonyymi

        Krystal Snow? 😱


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vehviläinen ja Elina ainoat hyvät juontajat, Hautalaa kiljumaan ei kaipaa kukaan!

        En ole katsonut ainuttakaan Hautalan huutolähetystä vaikka putoajan ajatukset kyllä kiinostais.


    • Anonyymi

      Ihan hirveen näköinen on tuo snow, samaa sakkia on se santeri, joka luulee olevansa sofia.
      Kumpikaan ei sovi minun ajatusmaailmaan , kumpaakaan en voi sietää.

    • Anonyymi

      Kyllä Alma oli spontaanimpi ja paljon eloisampi, iloisempikin juontaja kuin,tämä uusi Janni Hussi. Joka on, niin kauhean tärkeän oloinen. Liian jäykkä, tönkkö ja yliasiallinen tälläisen ohjelman juontajaksi. Sopisi paremmin juontamaan jotain totisempaa ajankohtais ohjelmaa, naama tiukasti peruslukemilla.
      Elina Kottosella oli aina kivasti pilkettä silmässä. Hän juonsi ohjelmaa tottunein ottein töpeksimättä. Elina on myös kaunis ja tyylikäs nainen.
      Anni Hautalakin ihan ok.
      En ymmärrä miksi häntä haukutaan. Ihan iloinen rento nainen ja sopii bb.tiimin juontohommiin. Jos hänet mainitaan huutajaksi. Muistelkaapa Vappu Pimiää.
      Kaikkien tälläisten ohjelmien juontaja Kurosen tilalle olisi kai löytynyt joku muukin pätevä? Tarvitaanko Kurosta todellakin tässäkin ohjelmassa?
      Christal Snow, hän olisi voinut pysyä poissa. Ei Big Brother ole mikään sirkus.
      Ei kenenkään tarvitse naamioitua pelleksi, osallistuakseen ohjelman tekoon.
      Tai vieraillessaan tässä ohjelmassa.

      • Anonyymi

        Ei ole ohjelma ainakaan parantunut. Sekavaa meteliä ja hoono soomi pälpätystä koko ajan. Ei kerkeä tutustumaan kaikkiin asukkaisiin, kun on niin kova meno ja supina päällä. Yksi ulkomaalainen koko ajan ruudussa, suu korvissa, eikä puheesta saa mitään selvää. Huonot juontajat tähän vielä lisäksi, niin kyllä katsoja luvut tippuu! Mitä muuten ne typerät kommentoijat tuolla tekee, esim. Jasmiina?? Ketä kiinnostaa heidän mielipiteensä??


    • Anonyymi

      Hoono soomi väkeä pois. mita tama nut olla.. ei vaan jaksa kuunnella kun ei osata edes puhua.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      256
      8648
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      287
      5902
    3. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      176
      1935
    4. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      76
      1800
    5. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      190
      1382
    6. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      78
      1334
    7. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1237
    8. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      56
      1198
    9. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      219
      1063
    10. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1041
    Aihe