TLC sarjan minä olen Jazz sarjan uusi kausi on alkanut.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Onko uusi kausi? Katsoin yhdestä jaksosta pätkän niin tuntui niin tutulta että oletin uusinnaksi.
- Anonyymi
7. Kausi, pitäisi olla ihan tuore kausi. Jazz kamppailee painon ja masennuksensa kanssa, pitää välivuotta opinnoista. Ei aloittanut vielä Harvardia. Jazz on myös harjoittelussa lääkärin klinikalla.
Samalla sarjassa esiintyy myös muita transihmisiä. Tänään esim oli Black translives matter tapahtuma surmattujen mustien transihmisten muistoksi. Netissä Discovery kanavalla voinee katsoa jaksoja jälkikäteen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
7. Kausi, pitäisi olla ihan tuore kausi. Jazz kamppailee painon ja masennuksensa kanssa, pitää välivuotta opinnoista. Ei aloittanut vielä Harvardia. Jazz on myös harjoittelussa lääkärin klinikalla.
Samalla sarjassa esiintyy myös muita transihmisiä. Tänään esim oli Black translives matter tapahtuma surmattujen mustien transihmisten muistoksi. Netissä Discovery kanavalla voinee katsoa jaksoja jälkikäteen.Voiko enää oikeaoppisempaa tv-sarjaa olla? Yleisen trans-teeman lisäksi vielä oikein trans-BLM. Kyllä joku hieroo käsiään jossain, kun kassakone kilisee woke-porukan tiiratessa tuota roskaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voiko enää oikeaoppisempaa tv-sarjaa olla? Yleisen trans-teeman lisäksi vielä oikein trans-BLM. Kyllä joku hieroo käsiään jossain, kun kassakone kilisee woke-porukan tiiratessa tuota roskaa.
Mustia transihmisiä, erityisesti mustia transnaisia surmataan paljon Usassa. Ongelma on vakava ja todellinen, se on huomioitava, eikä ole mitään wokea.
- Anonyymi
Nämä jaksot eivät ehkä kiinnosta enää transihmisiä, ainakaan jos kaivattaisiin tietoa prosessista. Jaksoissa jauhetaan vain Jazzin laihdutusta ja erilaisten transihmisten tapaamistilaisuuksien järjestelyjä ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1522470- 791056
Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois236987- 121966
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä73803- 75633
Kissan kuolema
https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun91573Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan
Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa50546- 38532
- 36498